Bonusy urodzinowe od bukmacherów

Bukmacherzy prześcigają się w różnych promocjach, aby zachęcić nowych klientów do korzystania z ich usług. Jedną z nich jest bonus urodzinowy. W ten sposób bukmacherzy przekazują swoim klientom w tym wyjątkowym dniu dodatkowe środki na grę. Które z serwisów oferują taki prezent?

Jak działa bonus urodzinowy u bukmachera?

Bonus urodzinowi to zazwyczaj dodatkowe środki na grę przyznawane w postaci bonusu lub freebetu. Podczas rejestracji wymagane jest podanie daty naszych urodzin, dzięki czemu bukmacher wie, kiedy może zaoferować nam premię.

Gdzie znaleźć bonus urodzinowy?

Przeważnie bukmacherzy informują nas o bonusie bukmacherskim poprzez e-mail lub po zalogowaniu się na nasz profil. Jeśli spełniliśmy warunki bonusu urodzinowego, to powinien on zostać dodany na nasze konto automatycznie.

Jak wykorzystać bonus urodzinowy na zakłady?

Bukmacher określa warunki wykorzystania bonusu urodzinowego w regulaminie. Zazwyczaj, aby zagrać za bonusowe środki musimy dodać do kuponu zdarzenia z określonym kursem minimalnym. Czasem bonus jest również obarczony warunkami obrotu.

Ile wynosi bonus urodzinowy u bukmacherów?

Bonus urodzinowy najczęściej oferowany jest w kwocie od 10 do 25 PLN. Warto pamiętać o tym, że najczęściej środki te czekają na wykorzystanie przez określony czas. Na tę chwilę niestety prezent w tej formie nie jest dostępny u wszystkich bukmacherów.

Którzy bukmacherzy mają najlepszy bonus urodzinowy?

Najlepszy bonus urodzinowy na ten moment oferuje bukmacher GoPlusBet. Freebet 25 PLN czeka na odbiór do 7 dni od urodzin. Żeby móc go otrzymać należy w ciągu 30 dni przed urodzinami dokonać depozytu na min. 30 PLN i zagrać dowolny zakład. Jeżeli jeszcze nie utworzyłeś konta przypominamy o kodzie promocyjnym GoPlusBet, który pozwala wykorzystać również promocję na start.

Atrakcyjny bonus urodzinowy mają w swojej ofercie również Betcris oraz forBET. Obie firmy przyznają graczom, którzy mają urodziny freebet w wysokości 20 PLN

Bonus urodzinowy bukmacherzy 2024

Poniżej przedstawiamy wszystkich bukmacherów, którzy zdecydowali się na zaoferowanie specjalnego bonusu z okazji urodzin swoich graczy.

BukmacherBonusWarunki
GoPlusBet25 PLNOferta dla graczy, którzy w ciągu 30 dni poprzedzających datę urodzin dokonali co najmniej 1 depozytu na kwotę min. 30 PLN i zagrali dowolny zakład z salda depozytowego. Freebet ważny jest 7 dni i obowiązuje na zakłady z kursem min. 2.0.
Betcris20 PLNPromocja dla klientów, którzy zagrali co najmniej jeden dowolny kupon za minimum 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami. Freebet jest do wykorzystania na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia na kuponie 1.3.
ForBET20 PLNPromocja dla osób, które dokonały obrotu min. 100 PLN w okresie ostatnich 3 miesięcy. Obrót bonusem wynosi 2x po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
TOTALbet10 PLNOferta skierowana do graczy, którzy kiedykolwiek wpłacili 10 PLN oraz zawarli kupon z konta głównego. Freebet ważny jest 7 dni i obowiązuje na zakłady z kursem min. 2.0.
Betfan?Aby otrzymać bonus urodziny w Betfan należy mieć zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe.

Bonus urodzinowy - Goplusbet

W GoPlusBet postawiono na bonus urodzinowy w kwocie 25 PLN. Uzyskają go gracze, którzy wcześniej spełnią kilka prostych warunków:

 • Minimum 1 depozyt na co najmniej 30 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zagranie dowolnego zakładu z konta depozytowego w przeciągu 30 dni przed urodzinami

Warto pamiętać, że freebet ważny jest przez 7 dni. W tym czasie można wykorzystać go na zakłady z kursem minimalnym wynoszącym 2.0. Trzeba przyznać, że jest to jedna z najprostszych promocji urodzinowych wśród wszystkich bukmacherów. Poprzez to warto o niej pamiętać na krótko przed swoim świętem.

Bonus urodzinowy – TOTALbet

Bukmacher oferuje klientom premię w wysokości 10 PLN. W celu odebrania bonusu TOTALbet gracz musi posiadać zweryfikowane konto i być zalogowanym na stronie bukmachera po godzinie 12:00 w dniu urodzin. Solenizant ma 7 dni na wykorzystanie freebetu. Warunkiem do skorzystania z promocji jest dokonanie minimalnego depozytu na kwotę 10 zł, a także zawarcie co najmniej jednego zakładu z salda głównego w historii konta.

Freebet zostanie przyznany w dniu urodzin i może zostać wykorzystany na zawarcie jednego, dowolnego zakładu zawierającego zdarzenie live lub prematch (bez sportów wirtualnych i zakładów systemowych), za jednorazową stawkę z warunkiem minimalnego kursu całkowitego 2.00. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu, a dodatkowym wymogiem jest brak możliwości korzystania z systemu cash-out. Jeżeli jeszcze nie założyłeś konta u tego bukmachera zachęcamy do tego z kodem promocyjnym TOTALbet.

Bonus urodzinowy - Betcris

Od niedawna Betcris posiada bonus urodzinowy, dzięki czemu klienci jeszcze przychylniej patrzą w stronę tego serwisu. Aktywni użytkownicy, którzy spełnili kilka warunków mogą cieszyć się z prezentu w dzień swoich urodzin. Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus w Betcris?

 • Zarejestruj się
 • Zweryfikuj swoje konto
 • Zagraj za co najmniej 50 PLN w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Zaloguj się na konto gracza w dniu urodzin

Otrzymany freebet można wykorzystać na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami, z kursem minimalnym każdego zdarzenia na kuponie 1.3. Oznacza to, że jest on przeznaczony do zakładów SOLO. Pomimo tego aktywni użytkownicy i tak mogą czuć się zadowoleni.

Bonus urodzinowy – forBET

ForBET przygotował dla graczy specjalną promocję dla solenizantów, którzy posiadają aktywne konto. Promocja dotyczy osób, które w okresie trzech miesięcy wpłacili co najmniej 100 złotych depozytu i dokonali w tym okresie przynajmniej jednokrotnego obrotu. Ci, którzy jeszcze tego nie uczynili mogą zarejestrować się z wykorzystaniem kodu promocyjnego forBET.

Otrzymany freebet 20 PLN wiąże się z pewnymi zasadami dotyczącymi obrotu:

 • 2-krotny obrót
 • Kurs minimalny kuponu to 2.0
 • Kurs minimalny zdarzenia to 1.20
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Czas na obrót wynosi 14 dni

Bonus urodzinowy – Betfan

Betfan również oferuje bonus urodzinowy. Bukmacher nie podaje jednak, w jakiej kwocie przyznaje bonus. Bonus urodziny od Betfan to nie jedyna promocja, jaka oferuje bukmacher. Aby skorzystać z pełnego pakietu bonusów należy zarejestrować się z kodem promocyjnym Betfan.


Który bukmacher posiada bonus urodzinowy?
Bukmacherami, którzy oferują bonus urodzinowy są GoPlusBet, Betcris, forBET, TOTALbet oraz BETFAN.
Ile wynosi bonus urodzinowy?
Bonusy urodzinowe waha się między 10 a 25 PLN.
Czy bonus na urodziny od bukmachera się opłaca?
Oczywiście, każdy rodzaj promocji może być opłacalny dla graczy.