Bukmacherzy bez podatku - gdzie grać bez podatku u bukmacherów

Podatki w zakładach bukmacherskich bez wątpienia ograniczają możliwości graczy. Zmniejszają one bowiem potencjalne wygrane. Firmy bukmacherskie wychodzą jednak naprzeciw oczekiwaniom i na różne sposoby umożliwiają grę bez podatku. Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Bukmacher bez podatku - Top 5

Bukmacher bez podatku to taki, który umożliwia grę za pełną postawioną stawkę. Pokrywa on bowiem za gracza kwotę podatku. Standardowo przy każdym zawartym zakładzie zostaje pobrany podatek w wysokości 12%.

Poniżej przedstawiamy popularnych bukmacherów i to, co oferują w przypadku gry bez podatku. Niestety na tę chwilę największy bukmacher w Polsce, czyli STS gry bez podatku nie zaproponował.

FortunaHappy Hours (ako min. 3 zdarzenia)
STSbrak
BetclicMulti+ (AKO min. 8 zdarzeń)
BETFANokazjonalne promocje (AKO min. 3 zdarzenia)
TOTALbetw stałej ofercie (AKO min. 3 zdarzenia)

Podatek od zakładów bukmacherskich

Ile wynosi podatek w zakładach bukmacherskich? Standardowo podatek od zakładów bukmacherskich wynosi 12% od postawionej stawki. Oznacza to, że przykładowo stawiając kupon za 100 PLN w rzeczywistości gramy za 88 PLN. Wszelkie zakłady bukmacherskie bez podatku polegają na pokryciu kwoty podatku przez bukmachera.

Drugim obciążeniem finansowym jest podatek od wysokiej wygranej w wysokości 10%. Zostaje on pobrany, gdy kwota wygranej na jednym kuponie przekroczy 2280 PLN. W konsekwencji nasza potencjalna wygrana jest pomniejszona nie tylko o 12%, ale jeszcze o dodatkowe 10%.

Czy gra bez podatku jest legalna?

Oferta bukmacherów na grę bez podatku nie neguje istnienia zobowiązania wobec fiskusa i korzystając z tej oferty w żaden sposób nie łamiemy prawa. Gra bez podatku u bukmachera polega jedynie na przekazaniu odpowiedzialności zapłacenia podatku z gracza na bukmachera.

Bukmacherzy bez podatku zobowiązują się do zwiększenia wygranych na kuponach o kwotę 14%, która pokrywa wcześniejszą stratę. Zatem zakłady bukmacherskie bez podatku oferują pewną rekompensatę i możliwość gry za pełną stawkę. Grając bez podatku, po postawieniu 100 PLN po kursie 2.00 wygramy pełne 200 PLN.

Bukmacherzy bez podatku - lista

Na polskim rynku istnieje kilka firm oferujących zakłady bukmacherskie bez podatku. Oferty podlegają jednak pewnym obostrzeniom, mającym rekompensować bukmacherom mniejsze zyski w inny sposób. Poniżej przedstawiamy bukmacherów i ich oferty bez podatku.

Betcris

Betcris w swojej ofercie ma bonus niwelujący podatek. Codziennie firma gwarantuje zwrot podatku do 100 PLN w formie freebetu. Co trzeba zrobić, by móc skorzystać?

 • Kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
 • Minimalna stawka to 10 PLN
 • Kurs każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.50

Gdy powyższy kupon okaże się wygrany, to Betcris w formie freebetu zwraca podatek aż do 50 PLN. Freebet wymaga 1-krotnego obrotu na kuponie akumulowanym (tylko oferta przedmeczowa oraz live) z min. 3 zdarzeniami i kursem minimalnym każdego co najmniej 1.30.

Betters

RaiseBet to jedna z najlepszych promocji u bukmachera bez podatku, gdy wykorzystamy już pełen pakiet powitalnych bonusów z kodem promocyjnym Betters. Im więcej wydarzeń wytypujesz na Twoim zwycięskim kuponie, tym wygrana będzie większa.

Zasady są bardzo łatwe do spełnienia. Postaw zakład KOMBI składający się z min. 5 zdarzeń. Kurs każdej z selekcji musi wynosić min. 1.25. Promocja działa w zakładach przedmeczowych oraz live. Gra bez podatku zaczyna się od 8 zdarzeń (+15% do wygranej).

Fortuna

Fortuna proponuje grę bez podatku w ramach tzw. Happy Hours, podawanych na bieżąco w aktualnościach. Obowiązują one np. w określonych godzinach, dniach tygodnia, lub w ramach poszczególnych rozgrywek.

Aby kupon wziął udział w promocji, należy umieścić na nim co najmniej 3 zdarzenia o kursie każdego zdarzenia min. 1.30. W okresie obowiązywania Happy Hours każdy gracz, który wykorzystał już promocję powitalną z kodem promocyjnym Fortuna również może skorzystać z oferty.

PZBuk

PZBuk jako bukmacher bez podatku oferuje specjalne pakiety kuponów, na których musi znajdować się określona liczba zdarzeń. Wymogi różnią się w zależności od dyscypliny i typów rozgrywek. Przykładowo, dla zakładów wirtualnych bukmacher wymaga co najmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1.35.

PZBuk nie wprowadził samej nazwy "gra bez podatku" do swojej oferty. Posiada natomiast promocję Kombi+, która zwiększa wygrane dla kuponów AKO nawet o 100%, przy poprawnym obstawieniu 20 lub więcej zdarzeń. Zwiększenie wygranej o 14% następuje przy sześciu zdarzeniach, co oznacza grę bez podatku. Każde ze zdarzeń musi mieć kurs min. 1.30, a także obejmować zakłady przedmeczowe na kilka wybranych przez PZBuk dyscyplin.

Superbet

Bukmacher Superbet to lider stałych i tymczasowych promocji. Gra bez podatku nie mogła zatem zostać pominięta. Na początek ze zwiększonej wygranej mogą cieszyć się fani sportów wirtualnych. Co trzeba zrobić?

 • Zagraj kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z oferty sportów wirtualnych
 • Gdy zwiększysz ilość zdarzeń do 10, to potencjalna wygrana zwiększy się o 40%

Kolejna opcja gry bez podatku to tzw. SuperBonus. Dodając kolejne zdarzenia do swojego kuponu AKO możemy zwiększać potencjalną wygraną. Przy 7 zdarzeniach z kursem min. 1.20 uzyskamy +15%. Oznacza to, że podatek w tym momencie zostanie przez nas pominięty.

Betfan

Ofertę Betfan można śmiało polecić każdemu graczowi, zainteresowanemu zakładami bez podatku. Odpowiedź na pytanie, jak grać u bukmachera bez podatku, w przypadku Betfan jest bardzo prosta: wystarczy kupon z 6 zdarzeniami o kursie min. 1.40. Jest to oferta stała dostępna już od dłuższego czasu.

Betclic

Osoby zastanawiające się, gdzie grać bez podatku, mogą wziąć pod uwagę również ofertę bukmachera Betclic. Aby zakład bez podatku był możliwy, należy obstawić przynajmniej 8 zdarzeń. Na tle konkurencji wydaje się to dosyć sporą liczbą, ale atrakcyjne kursy rekompensują w pewnym stopniu tę niedogodność.

Betclic bez podatku działa podobnie do bukmachera PZBuk - posiada w ofercie promocję zwiększającą wygrane dla zakładów AKO, która po osiągnięciu pewnego progu niweluje w praktyce skutek opodatkowania.

LVBET

LVBET to bukmacher bez podatku, u którego można obstawiać ze zwiększeniem wygranej o 14% przez pierwsze dwa tygodnie od rejestracji konta. Aby skorzystać z promocji, należy zawrzeć kupon AKO na trzy zdarzenia, których łączny kurs nie może być mniejszy niż 2.40. Jednak po 14 dniach promocja znika bezpowrotnie. Czasami zdarza się, że na najpopularniejsze turnieje LVBET również oferuje grę bez podatku. Jakie są wtedy najczęstsze warunki, które trzeba spełnić?

 • Kupon AKO
 • Minimalny kurs 2.20 lub wyższy

forBET

Osoby, które dopiero zarejestrowały swoje konto u bukmachera forBET, mogą przez 30 dni obstawiać zakłady bez podatku. Promocja obowiązuje dla zakładów AKO z trzema zdarzeniami, po kursie 1.30 każdy. Do promocji nie wliczają się:

 • zakłady długoterminowe
 • zakłady specjalne
 • Combo Expert
 • zakłady z narzędzia BetArchitekt

Przydałoby się, aby forBET pomyślał także o rozszerzeniu gry bez podatku na tradycyjne zakłady sportowe. Można by tu np. zastosować Happy Hours, kiedy gracze obstawialiby kupony bez podatku w określonych godzinach.

TOTALbet

Bukmacher TOTALbet bez podatku ma w ofercie największy bonus od pierwszego depozytu, freebet urodzinowy, a także grę bez podatku na wszystko w systemie 24/7. Naszym zdaniem jest to najlepszy bukmacher bez podatku na rynku. Jakie są zasady tej stałej promocji?

 • Zarejestruj konto w TOTALbet
 • Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
 • Zakład może być postawiony na dowolną stawkę i na dowolną dyscyplinę sportową

BetX

Gra bez podatku u bukmachera BetX jest możliwa, gdy zastosujemy się do regulaminu Bonus AKO. Im więcej zdarzeń, tym potencjalna wygrana staje się okazalsza. Przy 7 zdarzeniach na kuponie Betx podwyższa procentową wygraną o 15%.

Maksymalnie jest to 100% przy co najmniej 24 selekcjach. Warunkiem koniecznym aktywującym stałą promocję jest zagranie kuponu akumulowanego, w którym kurs pojedynczego zdarzenia będzie wynosić min. 1.25. W grę wchodzą wyłącznie spotkania z oferty prematch, live oraz prematch + live.

Jak wybrać bukmachera bez podatku?

W idealnym scenariuszu bukmacher bez podatku powinien odznaczać się elastyczną ofertą. Na polskim rynku takie kryterium spełnia jedynie TOTALbet, a tuż za nim podąża Fortuna.

Wybór odpowiedniej firmy nie powinien jednak ograniczać się wyłącznie do tej jednej promocji. Chociaż gra bez podatku stanowi niewątpliwy atut dla wszystkich typerów, selekcja bukmachera musi brać pod uwagę szereg innych czynników. Należą do nich przede wszystkim:

 • zakres oferty na zakłady
 • promocje powitalne
 • wysokość kursów
 • aplikacja mobilna
 • poziom obsługi klienta
 • promocje dla stałych graczy

Happy Hours vs stała oferta bez podatku - co jest lepsze?

Na rynku bukmacherskim dominują dwie formy na zakłady bez podatku. Bukmacherzy bez podatku najczęściej wybierają tzw. Happy Hours. Są to specjalne okienka czasowe, w ramach których gracze zostają uprawnieni do zawierania kuponów z gwarancją zwiększenia wygranej o procentową wartość podatku.

Niewiele podmiotów jest w stanie zapewnić graczom nielimitowany dostęp do gry bez podatku na atrakcyjnych warunkach. Podsumowując, oczywista wydaje się przewaga stałej oferty na grę bez podatku nad okresowymi Happy Hours. Jednak nie każda firma jest w stanie udźwignąć ciężar stałej promocji. Dlatego ocena bukmachera powinna uwzględniać znacznie więcej czynników.

Czy opłaca się grać bez podatku u bukmacherów?

Z punktu widzenia gracza obstawianie bez podatku zawsze jest opłacalne. Dzięki temu można uzyskać bowiem większą wygraną. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że czasami promocje dotyczące gry bez podatku tyczą się konkretnych sportów i lig. Jeśli nie posiadamy o nich wystarczającej wiedzy bardziej skuteczne może być dalsze obstawianie naszych ulubionych rozgrywek.

Można śmiało stwierdzić, że gra bez podatku stanowi atrakcyjną opcję dla każdego typera. W legalny sposób pozwala na zwiększenie potencjalnych zysków. Oferta bukmacherów ulega ciągłym zmianom i aktualizacjom.


Czy gra bez podatku u bukmacherów jest legalna?
Tak. Bukmacherzy, którzy oferują grę bez podatku w dalszym ciągu w pełnym zakresie rozliczają się z Urzędem Skarbowym.
Który bukmacher ma najlepszą ofertę bez podatku?
Najlepszą ofertę posiada TOTALbet, który udostępnił na stałe możliwość obejścia podatku w kuponach AKO z 3 zdarzeniami.
Czy mogę wykorzystać grę bez podatku w długim terminie?
Tak. Warto jednak pamiętać, że nie każdy bukmacher oferuje promocje długoterminowe. Niektóre pojawiają się tylko w określonym czasie jak np. Happy Hours.