STS kod promocyjny to: TYPERVIP. Załóż konto z kodem i odbierz najwyższy bonus powitalny STS do 1560 + 300 PLN. Z kodem otrzymasz jeden z extra bonusów połączony z zakładem bez ryzyka nie wymagającym obrotu! Otrzymasz też bonusy od wpłat do 1500 PLN i bonus za zadania 60 PLN.

Jaki jest STS kod promocyjny?

Użyj kodu promocyjnego STS: TYPERVIP w procesie rejestracji, aby otrzymać szereg promocji powitalnych do kwoty 1560 + 300 PLN.

Bonus dodatkowy do wyboru tylko z naszym kodem TYPERVIP:

 • Bonus 250 PLN za gola w meczu Man. United vs. Liverpool
 • Bonus 300 PLN za gola w meczu Osasuna vs. Real Madryt lub Atl. Madryt vs. FC Barcelona
 • Bonus 250 PLN na Indian Wells Master w tenisie

Bonusy w pakiecie standardowym:

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN (bez obrotu)
 • Bonus 1500 PLN od trzech pierwszych wpłat
 • Bonus 60 PLN za zadania

Kod bonusowy STS łączy się także z innymi ciekawymi promocjami, które pojawiają się regularnie. Używając kodu, masz pewność skorzystania z najlepszej oferty powitalnej na rynku. Obowiązuje on na wszystkie zakłady sportowe i e-sport.

STS bonus 250 PLN za gola w meczu Man. United vs. Liverpool

Pierwsza promocja do wyboru dostępna z naszym kodem gwarantuje 250 PLN za wytypowanie drużyny z golem w hitowym starciu Premier League, w którym zmierzą się Manchester United i Liverpool.

Wystarczy postawić kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się zdarzenie na gola Man. United lub Liverpoolu. Pozostałe warunki promocji są identyczne, jak w przypadku pozostałych promocji.

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP i akceptuj zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 PLN i zagraj kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN na gola United lub Liverpoolu
 • Wygrywasz? Otrzymujesz w ciągu 7 dni bonus 250 PLN oraz standardową wygraną
 • Przegrywasz? Zyskujesz 100% zwrot do 100 PLN nie wymagający obrotu
 • Bonus wymaga 2-krotnego obrotu na kuponach z kursem min. 1.91

Bonus w STS o wartości 300 PLN za gola w LaLidze

W nadchodzący weekend czekają nas arcy ciekawe spotkania w hiszpańskiej LaLidze. Osasuna zmierzy się z Realem Madryt, a Atletico Madryt podejmie u siebie FC Barcelonę. Jeśli chcesz zgarnąć 300 PLN w bonusie, wystarczy, że założyć konto z kodem TYPERVIP i zaznaczysz zgody marketingowe, wpłacisz min. 50 PLN i postawisz kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN, na którym wrzucić zdarzenie na gola wybranej drużyny w jednym z poniższych meczów:

 • Osasuna vs. Real Madryt
 • Atletico Madryt vs. FC Barcelona

Jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna znajdzie drogę do bramki rywala, otrzymasz normalną wygraną oraz bonus 300 PLN, który podlega 2-krortnemu obrotowi po kursie 1.91. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka, więc najlepiej postawić kupon AKO z kursem min. 1.85, wówczas w przypadku porażki otrzymasz 100% zwrot środków do 100 PLN.

Kod promocyjny STS - bonus 250 PLN na Indian Wells

Jeśli nie interesujesz się piłką nożną, a bliżej Twojemu sercu jest tenis ziemny, w STS możesz zgarnąć bonus 250 PLN na turniej Indian Wells Master. Wystarczy wytypować zwycięstwa Polki lub Polaka w dowolnym meczu podczas turnieju.

Jak skorzystać z promocji?

 • Załóż konto z kodem TYPERVIP
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 PLN (najlepiej jednak wpłacić min. 113,64 PLN)
 • Postaw kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się zdarzenie na wygraną Polki lub Polaka w dowolnym meczu podczas turnieju Indian Wells Master
 • Jeśli wygrasz, otrzymasz w ciągu 7 dni bonus 300 PLN oraz wygraną policzoną po standardowym kursie
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot do 100 PLN
 • Bonus należy 2-krotnie obrócić na kuponach z kursem min. 1.91

Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka. Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie pierwszego kuponu AKO z kursem min. 1.85 (tylko taki kurs kwalifikuje do odebrania zakładu bez ryzyka) za co najmniej 113,64 PLN.

Jak odebrać w STS kod promocyjny?

STS kod promocyjny to po prostu specjalnie utworzone hasło na potrzeb nowych graczy, które powiększa pakiet powitalny. Kod należy użyć podczas zakładania konta. Bukmacher STS korzysta z szybkiego formularza składającego się z dwóch etapów, co bardzo przyspiesza i upraszcza cały proces. Szczegóły jak odebrać STS kod promocyjny zawarliśmy poniżej:

 • Przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Wpisz kod promocyjny STS: TYPERVIP
 • Wprowadź niezbędne dane
 • Zaznacz opcję "Chcę otrzymać swój bonus startowy"
 • Aktywuj konto

Jak widzisz, tylko trzy kroki są potrzebne, aby odebrać kod promocyjny STS i cieszyć się ze wszystkich funkcjonalności i bonusów powitalnych. Wszystko zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

W formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny: TYPERVIP wpisz na pierwszej stronie. Kod możesz uzupełnić ręcznie lub skopiować. Najszybszą opcją jest jednak kliknięcie naszego reflinku - spowoduje to przeniesienie do formularza z wpisanym już kodem.

gdzie wpisać kod promocyjny sts
Gdzie wpisać kod promocyjny STS

STS kod promocyjny - bonus powitalny 1560 + 300 PLN

Kod promocyjny STS jest kluczem do ekskluzywnych bonusów oferowanych przez tego legalnego operatora zakładów bukmacherskich. Otwarcie internetowego konta z naszym kodem TYPERVIP daje dostęp do powiększonego pakietu powitalnego składającego się z 4 elementów. Łącznie możesz uzyskać nawet 1560 + 300 PLN. Poniżej opisujemy wszystkie dostępne bonusy powitalne w STS.

STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakład bez ryzyka w STS daje gwarancję zwrotu środków, jeśli będziesz mieć pecha i Twój pierwszy kupon okaże się przegrany. STS zwraca środki do maksymalnej kwoty 100 zł z uwzględnieniem 12% podatku. W związku z tym, aby w pełni wykorzystać zakład bez ryzyka, należy stworzyć kupon o stawce 113,64 zł.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym STS: TYPERVIP
 • Zrób depozyt na min. 50 PLN (najlepiej wpłacić co najmniej 113,64 PLN)
 • Postaw kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego z kursem łącznym min. 1.85
 • Kupon może zawierać zakłady z oferty przedmeczowej, live, sportów wirtualnych oraz BetGames
 • Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek (maks. 100 PLN)
 • Zakład bez ryzyka STS łączy się z pozostałymi bonusami z pakietu powitalnego

Warunki zakładu bez ryzyka w STS są niezwykle proste i co ważne, zwrot nie podlega żadnym warunkom obrotu, jeśli zawarłeś zakład za własne środki z konta depozytowego.

STS bonusy od wpłat do 1500 PLN

Główną zmianą w pakiecie powitalnym dla nowych użytkowników, którzy skorzystają z kodu promocyjnego STS, jest bonus od depozytu. Wcześniej bukmacher podwajał wpłacone środki przy pierwszej wpłacie. Obecnie jest to podzielone na trzy różne rodzaje bonusów:

 • Pierwsza wpłata – 100% do 300 PLN
 • Drugi depozyt – 50% do 500 PLN
 • Trzecia wpłata – bonus 50% do 700 PLN

Łącznie za wszystkie wpłaty możesz zgarnąć maksymalnie 1500 PLN. Należy pamiętać, że wszystkie bonusy otrzymasz tylko i wyłącznie, gdy podczas rejestracji wyrazisz na to chęć, zaznaczając odpowiednie pole „Chcę odebrać swój bonus startowy”. Czas na wykorzystanie wszystkich trzech bonusów to 30 dni. Wpłaty dokonasz za pośrednictwem jednej z kilku metod:

Metody płatności
blik Blik
Min. depozyt: 1 PLN
paysafecard PaySafeCard
Min. depozyt: 1 PLN
payu PayU
Min. depozyt: 1 PLN
przelewy24 Przelewy 24
Min. depozyt: 1 PLN
tpay Tpay
Min. depozyt: 1 PLN
apple_pay Apple Pay
Min. depozyt: 1 PLN
bank_transfer Przelew
Min. depozyt: 1 PLN
visa_card VISA
Min. depozyt: 1 PLN
mastercard_card MasterCard
Min. depozyt: 1 PLN
neopay Neopay
Min. depozyt: 1 PLN
braintree Braintree
Min. depozyt: 1 PLN
dimoco Dimoco
Min. depozyt: 1 PLN
paypal PayPal
Min. depozyt: 20 PLN
skrill Skrill
Min. depozyt: 50 PLN
neteller Neteller
Min. depozyt: 50 PLN
Rozwiń wszystkie

STS bonus od pierwszego depozytu – 100% do 300 PLN

Poza zakładem bez ryzyka, STS premiuje nowych graczy podwojeniem środków przy pierwszej wpłacie, dzięki wpisaniu kodu promocyjnego STS. To ile chcesz zainwestować w zakłady, zależy tylko od Ciebie i Twojego budżetu. Możesz przeznaczyć 10 zł na grę, a bukmacher w zamian za to podwoi włożony wkład. Maksymalnie możesz otrzymać dodatkowe 300 zł. W tym celu wpłać 300 zł i ciesz się środkami wynoszącymi aż 600 zł. Pamiętaj, że pierwszy depozyt powyżej tego limitu nie sprawi, że bonus STS się zwiększy. Jeśli planujesz zainwestować więcej pieniędzy, nadal na koncie bonusowym pojawi się maksymalnie 300 zł. Szczegóły promocji:

 • Załóż konto z kodem promocyjnym STS: TYPERVIP
 • W ciągu 30 dni wpłać pierwszy depozyt (najlepiej min. 50 PLN, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka)
 • Aktywuj bonus w sekcji "Moje bonusy"
 • Obróć bonusem 2-krotnie na dowolnych zakładach z kursem łącznym min. 1.91
 • Do obrotu liczą się wyłącznie środki obstawione za środki bonusowe
 • W trakcie obracania liczą się stawki wyłącznie z wygranych kuponów

Bonus STS od pierwszej wpłaty zostaje dodany do konta bonusowego automatycznie i pozostaje na nim bezterminowo. Pamiętaj jednak, że musisz w ciągu 30 dni zagrać chociaż raz za środki bonusowe, aby nie utracić bonusu.

Bonus STS za drugi depozyt – 50% do 500 PLN

Po dokonaniu pierwszej wpłaty i spełnieniu wszystkich warunków obrotu pierwszym bonusem STS odblokowujesz możliwość skorzystania z promocji od drugiej wpłaty. Nie jest to jednak jedyny wymóg. Potrzebna jest również akceptacja bonusu od drugiej wpłaty za pomocą kliknięcia „Odbierz bonus”. Jeśli planujesz w pełni wykorzystać omawianą promocję, musisz dokonać drugiej wpłaty na kwotę 1000 zł, a bukmacher przyzna ci dodatkowe 500 zł na grę.

Zasady obrotu bonusem są identyczne, jak przy promocji od pierwszego depozytu. Pamiętaj również, że w trakcie obrotu nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty "Hit Dnia".

STS bonus od trzeciego depozytu – 50% do 700 PLN

Ostatnim benefitem, jaki możesz otrzymać od bukmachera STS, jest dodatkowa kasa na grę przy trzeciej wpłacie. Ponownie jak w przypadku drugiego depozytu, STS gwarantuje 50%, ale tym razem do 700 zł. To oznacza, że aby w pełnym wymiarze wykorzystać promocję, należy wpłacić 1400 zł. Pamiętaj, że masz na to 30 dni od założenia konta z kodem promocyjnym STS.

STS kod promocyjny - bonus za zadania 60 PLN

Pierwsze dwa bonusy STS są kluczowym elementem promocji powitalnej dla nowych graczy. Można je otrzymać wyłącznie po wpisaniu kodu promocyjnego STS w trakcie rejestracji. To jednak nie koniec benefitów. Ostatnim bonusem STS jest premia w wysokości 60 PLN za wykonanie sześciu zadań. Trzeba przyznać, że pomysł dość oryginalny i rzadko spotykany wśród bukmacherów. Przejdźmy jednak do rzeczy. Po każdym z trzech depozytów aktywują się kolejne dwa zadania. Można również od razu dokonać trzech wpłat, a zadania wykonywać w dowolnej kolejności. Po ukończeniu wszystkich STS przyzna Ci bonus w wysokości 60 PLN. Warto dodać, że nie ma możliwości uzyskania części bonusu za wykonanie tylko niektórych zadań - albo wykonasz wszystkie, albo bonus STS nie trafi na Twoje konto. Jakie zadania należy wykonać, aby uwolnić bonus?

Zadania po 1. wpłacie

 • Pobierz aplikację mobilną i postaw w niej zakład za min. 15 zł (kurs min. 1.91)
 • Zagraj kupon z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty przedmeczowej za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91)

Zadania po 2. wpłacie

 • Postaw kupon z oferty live za co najmniej 15 zł (kurs min. 1.91)
 • Zagraj dowolne zdarzenie z Betgames za minimum 15 zł po kursie nie mniejszym niż 1.91

Zadania po 3. wpłacie

 • Zagraj kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91
 • Obstaw zakład z oferty e-sportowej (min. 1 zdarzenie) za co najmniej 15 zł po kursie min. 1.91

Jak obrócić bonus za zadania?

Tak jak wszystkie bonusy z kodem promocyjnym STS, tak i ten ma podobne warunki wypłaty. Otrzymaną kwotę po wykonaniu wszystkich zadań należy 2-krotnie obrócić na kuponach z kursem min. 1.91. Nie musisz się spieszyć, ponieważ na obrócenie bonusu STS masz aż 90 dni.

Warto zaznaczyć, że jeśli wpłacisz wszystkie trzy depozyty od razu, to będziesz mógł robić opisane wyżej zadania w dowolnej dla Ciebie kolejności, ale bonusy STS od wpłaty zostaną dodane do kolejki. To oznacza, że najpierw otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty, a po jego obrocie kolejny itd.

sts kod promocyjny bonus za zadania
Stawka kuponu w ramach zadań to 15 zł, a minimalny kurs 1.91

Pozostałe promocje STS

Opisane przez nas wyżej bonusy powitalne STS skierowane są do zupełnie nowych graczy. Po ich wykorzystaniu na stałych bywalców czekają dodatkowe promocje. W ich skład wchodzą m.in. podwyższone kursy, bonusy za zaproszenie znajomych oraz bonusy na konkretne wydarzenia sportowe. Poniżej przedstawiamy aktualne promocje:

Zaproś kumpla – do zgarnięcia nawet 340 PLN

Jeśli lubisz typować ze znajomymi spotkania Ligi Mistrzów lub inne rozgrywki, zaproponuj im dołączenie do grona użytkowników STS. Poinformuj ich, że bukmacher ma ciekawą promocję dla graczy, którzy założą konto z Twojego reflinka. Maksymalnie możesz otrzymać aż 340 PLN. Oto, jakie warunki musisz spełnić Ty i Twoi kumple:

 • Zaloguj się do profilu gracza na stronie STS, lub w aplikacji mobilnej i przejdź do zakładki „Zaproś kumpla". Następnie kliknij „Zaczynamy”
 • Od tej pory Twoim zadaniem będzie dokonać depozyt na dowolną kwotę i obstawić jeden lub kilka kuponów z co najmniej jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85. Pamiętaj jednak, że stawka minimalna to 25 zł
 • Po spełnieniu tych warunków uzyskasz możliwość zapraszania znajomych. Wejdź ponownie do zakładki „Zaproś kumpla” i skopiuj widoczny tam link. Następnie prześlij go do znajomych
 • Ty i Twój kolega otrzymacie bonus STS o wartości 50 zł. Warunkiem koniecznym jest rejestracja przez osobę, która kliknęła Twój link i dokonanie przez nią depozytu na minimalną kwotę 50 zł. Zaproszony musi także postawić kupon z minimum jednym zdarzeniem o kursie nie mniejszym niż 1.85 za łączną stawkę przynajmniej 500 zł
 • Łącznie możesz zgarnąć 340 zł. Za każdego z sześciu znajomych dostajesz 50 zł oraz dodatkowo 20 PLN bonusu STS za trzeciego i szóstego zaproszonego, którzy spełnią powyższe warunki promocji
 • Po otrzymaniu bonusu musisz obrócić go dwukrotnie na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.91

Hit Dnia

Codziennie w zakładce "Hit Dnia" pojawiają się wydarzenia z podwyższonym kursem. To daje możliwość na jeszcze większe wygrane. Na kuponie możemy posiadać tylko jeden typ oznaczony jako "Hit Dnia". Promocja nie łączy się z innymi kursami w ramach tej oferty, a także z promocją "Superoferta". Można jednak korzystać z opcji "Maxikombi".

Superoferta

Promocja "Superoferta" pozwala grać nieco wyższe kursy na faworytów hitowych pojedynków, którymi żyją wszyscy typerzy. Z podwyższonych kursów można korzystać na kuponach SOLO lub AKO. Promocja nie łączy się z innymi zdarzeniami z "Superoferty" na jednym kuponie oraz zakładami "Hit Dnia".

Wizjoner

Promocja "Wizjoner" to darmowa zabawa dla zweryfikowanych użytkowników, którzy założyli konto, wpisując STS kod promocyjny. W każdej kolejce typujesz dokładne wyniki spotkań. Im więcej wyników zgadniesz, tym większy bonus czeka na Ciebie. Za wszystkie poprawne wyniki czeka nagroda w wysokości nawet 250 tys. złotych! Wielkość bonusów wygląda następująco:

 • 6 poprawnych wyników - 250 000 PLN
 • 5 poprawnych wyników - 500 PLN
 • 4 poprawne wyniki - 100 PLN
 • 3 poprawne wyniki - 10 PLN
 • 2 poprawne wyniki - 5 PLN
 • 1 poprawny wynik - 2 PLN

Bonusy za poprawne wyniki przyznawane są w ciągu 24 godzin od zakończenia kolejki i znajdziesz je w sekcji "Moje bonusy".

Odkrywca

Codziennie możesz odkryć kartę ze zdarzeniem w konkretnym spotkaniu. Jeśli to zdarzenie się spełni, zgarniesz bonus bez depozytu.

 • Przejdź do zakładki "Odkrywca"
 • Kliknij przycisk "Odkryj kartę" i sprawdź nagradzanie zdarzenie
 • Jeśli to zdarzenie się wydarzy, zgarniesz bonus bez depozytu
 • Sprawdzaj codziennie, czy jest dostępna nowa karta

STS kod promocyjny - jak obrócić bonus?

Z pewnością spotkałeś się nie raz ze skomplikowanymi zasadami obrotu bonusami. Mogą one skutecznie zniechęcić do dalszej gry i do zakładania kolejnych kont w serwisach bukmacherskich. STS to zaufana i renomowana firma w Polsce, która od lat wzbudza zainteresowanie graczy głównie za sprawą prostych warunków promocji powitalnych. Nie inaczej jest tym razem po dokonanych zmianach.

Zakład bez ryzyka do 100 PLNBrak wymaganego obrotu (konto depozytowe) lub 2x z kursem 1.91 (środki bonusowe)
Bonusy od wpłaty do 1500 PLN2-krotny obrót z kursem min. 1.91
Bonus od zadań 60 PLN2-krotny obrót z kursem min. 1.91
Boosty kursowe2-krotny obrót z kursem min. 1.91

W przypadku zakładu bez ryzyka, jeśli przegrasz pierwszy zakład ze środków z konta depozytowego, STS zwróci ci całą kwotę bez konieczności obrotu. To oznacza, że pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Jeśli jednak postanowisz skorzystać z promocji, używając środków z konta bonusowego, czeka cię dwukrotny obrót z kursem min. 1.91.

Wszystkie bonusy STS od wpłat wymagają 2-krotnego obrotu z kursem nie mniejszym niż 1.91 w czasie 90 dni. Podobnie jest przy bonusie od zadań. Pamiętaj, że do obrotu nie wliczają się zakłady MaxiKombi, zakłady wypłacone systemem cash-out, zwroty po kursie 1.00, HIT DNIA oraz zakład bezpieczny. Na koniec warto dodać, że STS zalicza do obrotu tylko wygrane kupony!

Jak wypłacić bonusy z kodem promocyjnym STS?

Bonusy w STS możesz wypłacić po ówczesnym obrocie. Zrobisz to za pomocą szybkiego przelewu, a minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN. Płatność otrzymasz w ciągu kilku minut, jeśli korzystasz z jednego z tych banków: Alior Bank, mBank, Millenium, PKO BP, ING, Santander Bank, Inteligo, Bank Pekao, Velo Bank, BNP Paribas, City Handlowy, BOŚ Bank, Nest Bank, Bank Pocztowy, Plus Bank, Bank Spółdzielczy, Credit Agricole.

Rejestracja konta z kodem promocyjnym STS

Wszystkie bonusy z pakietu powitalnego STS czekają na Ciebie. Przed przystąpieniem do zabawy i obstawiania zakładów z wykorzystaniem ciekawych promocji istnieje jednak pewien warunek. Z pewnością, jeśli korzystałeś już wcześniej z serwisów bukmacherskich, założenie konta jest dla Ciebie pestką. Początkujące osoby mogą mieć z tym jednak problem, dlatego chcemy jak najprościej wytłumaczyć w kilku krokach jak się zarejestrować i gdzie wpisać kod promocyjny STS, aby otrzymać wszystkie bonusy.

rejestracja konta w STS

Na szczęście bukmacher STS zadbał o nowych klientów, dzięki czemu proces wypełniania formularza trwa zaledwie kilka chwil. Wszystko za sprawą magicznej funkcji „szybka rejestracja”, która aktywuje konto tymczasowe. Poniżej przedstawiamy, jak to wygląda:

 1. Przejdź do formularza
 2. Uzupełnij podstawowe dane
 3. Wpisz kod promocyjny STS: TYPERVIP
 4. Zaznacz zgody marketingowe i zatwierdź regulamin
 5. Uzupełnij dodatkowe informacje
 6. Zaznacz chęć otrzymania bonusu
 7. Zadeklaruj pochodzenie środków

Co daje konto tymczasowe i jak je aktywować?

Po przejściu szybkiej rejestracji Twoje konto otrzymuje status tymczasowy. To oznacza, że ma ono pewne ograniczenia. Możesz bez problemu obstawiać wszystkie rodzaje zakładów, ale tylko do 8000 zł. Ponadto nie masz możliwości wypłaty pieniędzy. Warto jednak dodać, że konto tymczasowe nie eliminuje Cię z otrzymania bonusu STS – ten dostaniesz od razu po wejściu w link aktywacyjny na mailu.

Pamiętaj, że jeśli w przyszłości planujesz wypłacać środki na konto bankowe, będziesz zobowiązany do uzupełnienia kilku dodatkowych informacji w celu przekształcenia konta przejściowego na stałe. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się na stronę lub w aplikacji mobilnej, a następnie wejdziesz w zakładkę „Dane osobowe” w sekcji „Moje konto”. Tam podaj numer konta bankowego, na który bukmacher będzie wysyłać środki. Na koniec wyślij skan dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i zaczekaj na weryfikację ze strony pracowników.

STS kod promocyjny - na co wykorzystać?

Na co można wykorzystać bonus powitalny STS? Wybór jest bardzo szeroki. Bukmacher umożliwia obstawianie zakładów różnego typu. Do wyboru są zarówno liczne wydarzenia sportowe, społeczne, jak i kulturalne (m.in.: laureaci Oskara, zwycięzcy BAFTA, nagrody Emmy). Przy każdym z tych wydarzeń, na graczy czeka specjalny STS bonus, który daje możliwość zwielokrotnienia zainwestowanej kwoty w przypadku wygranej.

W bukmacherze STS znajdują się również liczne wydarzenia z zakresu e-sportu, czyli gier odbywających się w przestrzeni internetowej. Należą do nich turnieje i zawody organizowane zarówno w kraju, jak i za granicą, np. Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dla fanów gier komputerowych wybór tej oferty może przynieść wiele emocjonujących chwil, a każdy dostępny STS Bonus otwiera możliwości zdobycia dodatkowych środków pieniężnych.

Zakłady przedmeczowe

Podstawową opcją wykorzystania kodu promocyjnego STS jest oferta przedmeczowa. Bukmacher STS ma w swoim arsenale ponad 30 dyscyplin sportowych. Najpopularniejsze z nich to:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • tenis ziemny
 • hokej na lodzie
 • piłka ręczna

Fani innych, mniej popularnych sportów również znajdą coś dla siebie. Jeśli interesują Cię zakłady na piłkę nożną, która umówmy się, jest najpopularniejszą dyscypliną u wszystkich bukmacherów, niewiele jest witryn z zakładami sportowymi, które oferują tyle rynków zdarzeń, co STS.

STS jako jeden z nielicznych serwisów bukmacherskich w Polsce daje również możliwość typowania takich lig jak np. 3 liga polska, 4 i 5 liga angielska, 3 liga francuska, czy 4 liga włoska. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki, a liczba rynków zdarzeń więcej niż zadowalająca. Podobnie jest w przypadku innych dyscyplin, a STS kod promocyjny możesz wykorzystać podczas typowania mało popularnych turniejów, dzięki czemu masz szansę na zagranie atrakcyjniejszych kursów.

Zakłady live

Jeśli uważasz, że bukmacher STS jest tak dobry, jak jego sekcja zakładów przedmeczowych, to z pewnością nie zaskoczy Cię fakt, że oferta live również robi wrażenie. STS gwarantuje wiele wydarzeń sportowych przez cały rok w ramach usługi zakłady live. Bukmacher zachęca graczy do wykorzystywania bonusu STS w zakładach live przede wszystkim poprzez ciekawy i przejrzysty interfejs. Po wejściu w zakładkę „Zakłady Live” ukażą nam się wszystkie dostępne wydarzenia w poszczególnych dyscyplinach.

Po kliknięciu kategorii „Widok szczegółowy” na ekranie pojawia się aktualny wynik spotkania i podstawowe statystyki. Poniżej zaś mamy dostęp do zakładów. Ilość rynków bardzo często jest większa niż w przypadku zakładów przedmeczowych, co jest kolejnym dowodem na to, że STS bonus warto spożytkować właśnie na ten rodzaj zakładów. Nie wolno również zapomnieć o funkcji „Match-tracker”. Pozwala ona na śledzenie spotkań za pomocą wizualizacji na miniaturze boiska lub kortu.  Jakby tego było mało STS TV, czyli usługa przesyłania strumieniowego pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych bezpośrednio na stronie bukmachera lub aplikacji mobilnej. Wystarczy, że masz aktywne konto i w ciągu 24 godzin postawiłeś dowolny zakład.

Sporty wirtualne

Jeśli jesteś zaznajomiony z obstawianiem prawdziwych sportów, poczujesz się jak w domu, wchodząc w zakładkę „Sporty Wirtualne”. Chociaż jest znacznie mniej rynków niż w najpopularniejszych ligach na świecie w prawdziwych wydarzeniach, nadal istnieje wiele dostępnych rodzajów zakładów. Liczba rynków zależy od sportu, który obstawiasz.

Warto dodać, że bukmacher STS był jednym z pierwszych, który wprowadził do swojej szerokiej oferty sporty wirtualne. Dlatego jego doświadczenie w tej kwestii jest na najwyższym poziomie. Co jakiś czas serwis po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym STS gwarantuje specjalny bonus przeznaczony wyłącznie dla graczy specjalizujących się w tym rodzaju zakładów. Wspomnianą promocję możesz wykorzystać na wirtualne rozgrywki piłki nożnej, koszykówki, wyścigów koni i wyścigi psów.

E-sport

E-sport to branża, która cały czas intensywnie się rozwija. Z każdym rokiem pojawiają się kolejne tytuły gier aspirujące do organizowania turniejów z profesjonalnymi graczami. Obecnie grą, która wzbudza duże zainteresowanie, jest Valorant. Jest to produkt Riot Games – firmy, która stworzyła najpopularniejszą grę na świecie, jaką jest League of Legends. Znając potencjał tego potężnego przedsiębiorstwa, możemy być pewni, że Valorant w przyszłości może wygryźć np. Counter Strike: Global Offensive. Wracając do możliwości wykorzystania bonusu STS, bez wątpienia zakłady na e-sport są świetnym wyborem pod warunkiem, że chociaż trochę interesujesz się tą branżą. W zależności od wybranej gry gracze mogą spodziewać się od 20 do ponad 100 opcji obstawiania w najpopularniejszych ligach w ramach zakładów live oraz przedmeczowych.

Średnio entuzjaści e-sportu mogą wybierać spośród około 30 rynków zakładów, w tym zakładów specjalnych dla każdego rodzaju gry. Typerzy obstawiający League of Legends mogą postawić na całkowitą liczbę zabójstw, drużynę, która zabije pierwszego smoka lub Barona, a także na zespół, który zdobędzie pierwszą krew. Możliwe jest również obstawianie marginesu zwycięstwa w serii i zdecydowanego triumfatora największych turniejów e-sportowych. Bonus STS dla fanów e-sportu można spożytkować m.in. na takie tytuły jak:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Valorant
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • Starcraft
 • Starcraft 2
 • Age of Empires
 • Apex Legends
 • Arena of Valor
 • Rocket League
 • King of Glory
 • Warcraft 3

BetGames

W Polsce po wprowadzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku gracze mogą uczestniczyć w grach kasynowych wyłącznie w legalnych serwisach i lokalach. Dwa lata po tej decyzji Ministerstwa Finansów STS jako pierwszy na polskim rynku wdrożył do oferty zakładów wzajemnych gry karciane. Dzięki temu jeden z najpopularniejszych serwisów bukmacherskich w Polsce zyskał nowych klientów, którzy tęsknili za kasynowymi emocjami. BetGames to produkt, który został stworzony przez brytyjską firmę o tej samej nazwie. Idea gier karcianych polega na tym, że za sprawą ciągłych transmisji na żywo operatorom hazardowym udostępniany jest obraz ze stołów, na których rozgrywana jest gra karciana lub losowa. Warto jednak dodać, że gry karciane różnią się od standardowego kasyna.

Użytkownicy nie biorą aktywnego udziału w rozgrywce, a ich jedynym zadaniem jest przewidywanie kolejnych zdarzeń na stole. Największy polski serwis bukmacherski zdecydował się na udostępnienie graczom trzech rodzajów gier:

 • Poker
 • Wojna
 • Bakarat

Wszystkie dostępne są na pięciu stołach. Każdy stół obsługiwany jest przez krupierów i krupierki mówiących w języku angielskim lub polskim. Gry karciane dostępne są w systemie transmisji live 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Nie martw się, jeśli wpisałeś STS kod promocyjny i chcesz wykorzystać bonus na BetGames, ale nie do końca znasz zasady. Na stronie internetowej i aplikacji mobilnej po wejściu w dany rodzaj gry masz dostęp do regulaminu i informacji na temat zasad rozgrywki.

STS kod promocyjny - podsumowanie

STS to od lat największy bukmacher działający w Polsce. Kibice piłkarscy z pewnością kojarzą bukmachera z działalnością sponsoringową, co bardzo korzystanie wpływa na wizerunek firmy. Logo spółki od 2013 roku widnieje na koszulkach klubu Lech Poznań. Rok później STS został oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji piłki nożnej. Od tamtej pory bukmacher objął patronatem kilkanaście kolejnych drużyn sportowych, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich, koszykarskich oraz żużlowych. Tak wielkie wsparcie dla sportowców jest możliwe dzięki ogromnej ilości osób, które korzystają z usług przedsiębiorstwa. Jakie jednak opinie STS ma wśród swoich graczy?

STS powszechnie uważa się za czołowego krajowego bukmachera. Opinie na jego temat są przeważnie bardzo dobre, o czym można się przekonać, czytając komentarze na naszej stronie. Gracze chwalą dobre funkcjonowanie całego systemu oraz czytelność aplikacji mobilnej. Plusem jest także bezproblemowe i szybkie odbieranie nagród oraz bonusów STS. Sam kod promocyjny STS również zgarnia pochlebne opinie. Wszystko za sprawą zakładu bez ryzyka bez obrotu oraz wysokiego bonusu od wpłaty.

Istotne znaczenie mają także dobre kursy, częste promocje czy możliwość śledzenia meczów na bieżąco dzięki transmisji wydarzeń. Trudno natomiast spotkać jednoznacznie negatywne zdanie o firmie. Ewentualne niezadowolenie bierze się przeważnie z niepomyślnego przebiegu obstawionych wydarzeń sportowych. Spółka cieszy się dobrymi ocenami wśród swoich obecnych i byłych pracowników, którzy chwalą sobie warunki zatrudnienia w firmie.