Bwin kod promocyjny na 2024 rok nie jest jeszcze dostępny. Bukmacher nie rozpoczął działalności, mimo że posiada aktualną licencję Ministerstwa Finansów. I najprawdopodobniej szybko to nie nastąpi, gdyż brytyjska firma Entain, która zrzesza takie spółki jak Bwin, czy Sportingbet przejęła zakłady bukmacherskie STS. To oznacza, że środki finansowe przypuszczalnie będą kierowane wyłącznie na rozwój STS.

Jaki jest kod promocyjny Bwin?

Kod promocyjny Bwin nie jest na ten moment dostępny. Wejdzie on w życie w momencie, gdy firma wystartuje na dobre z ofertą online. Dopiero wtedy można się będzie spodziewać specjalnych akcji promocyjnych, dzięki którym nowi gracze zyskają coś ekstra.

Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe wyczekiwanie wielkiego powrotu bukmachera na polski rynek. Jesteśmy przekonani, że tak renomowana marka zrobi wszystko, aby w pełni wykorzystać swoją szansę. Wprowadzenie kodu promocyjnego Bwin z pewnością pozwoli im dotrzeć do szerszego grona typerów.

LegalnośćOd 2023 roku
LicencjaAG/9/7251/8/LBU/2021/2013/RD61485
Kod promocyjny BwinNiedostępny
Bonus powitalny BwinNiedostępny

Bwin kod promocyjny 2024 - bonus powitalny

Na razie ciężko stwierdzić, co kryje się w głowach właścicieli bukmachera Bwin i jak chcą rozpocząć działalność internetową w naszym kraju po kilkuletniej rozłące spowodowanej nowelizacją ustawy hazardowej.

Trudno coś w tej kwestii przewidzieć, ale raczej nie liczymy na to, aby bonus Bwin miał być na tyle spektakularny, żeby gracze nie znali go z innych operatorów zakładów. W naszym odczuciu Bwin najprawdopodobniej zdecyduje się na wprowadzenie jednego lub kilku z następujących bonusów:

 • bonus od depozytu
 • zakład bez ryzyka
 • bonus bez depozytu
 • freebet

Jeśli chodzi o kwoty promocji, które będą dostępne z kodem promocyjnym Bwin, nie mamy pojęcia, czy firma celuje w cyferki, czy raczej skupi się na prostych warunkach obrotu. Przyglądając się jednak serwisowi od 2017 roku (data nowelizacji ustawy hazardowej), skłaniamy się ku temu, że większość bonusów będzie łatwa do wypłacenia.

Czy Bwin jest legalny w Polsce?

Bwin to firma, która powstała w 1997 roku. Początkowo operator skupiał się wyłącznie na rynku austriackim, ale szybko rozpoczął swoją ekspansję po innych europejskich krajach. Zawędrował także do Polski, gdzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Świadczą o tym między innymi Bwin opinie, które chwalą operatora za bardzo szeroką ofertę zakładów, nowoczesną aplikację mobilną i świetne bonusy powitalne. Firma do tego stopnia czuła się u nas dobrze, że zaczęła angażować się w sponsoring polskiego sportu.

Niestety sielanka trwała tylko do 2017 roku. Od tego momentu wszystkie firmy bukmacherskie, chcąc udostępniać swoją ofertę graczom w sposób legalny, muszą posiadać aktualną licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Oprócz oczywistego obowiązku opłacania podatków w Polsce, bukmacher musi spełniać szereg innych warunków takich jak: posiadanie siedziby w Polsce i polskiego rachunku, weryfikowanie klientów poprzez dokument tożsamości, czy prowadzenie działalności w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko uzależnień. W związku z tymi zmianami, bukmacher Bwin był zmuszony zamknąć stronę dla polskich obywateli i zaprzestać weryfikowania kont użytkowników z naszego kraju.

Licencja dla Bwin 2023

O powrocie Bwin do Polski mówiono już od dawna. Firma starała się o to od 2021 roku, kiedy to właściciele postanowili wysłać wniosek o przyznanie licencji do Ministerstwa Finansów.

„bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach.”

W międzyczasie gruchnęła informacja o tym, że najstarszy bukmacher w naszym kraju - Totolotek, ma spore problemy. W odbudowaniu wizerunku nie pomogła mu nawet firma z Niemiec, która jakiś czas temu przejęła operatora zakładów sportowych. Sprytnie wykorzystał to Bwin, proponując wykupienie licencji. Totolotek przystał na propozycję i od 2023 roku to Bwin jest oficjalnym właścicielem, przez co może legalnie działać na terenie naszego kraju.

Bwin numer licencji bukmachera

Bukmacher Bwin za pośrednictwem wykupienia serwisu Totolotek przejął całkowicie jego licencję o numerze AG/9/7251/8/LBU/2021/2013/RD61485. Szczegółowe dane firmy można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Finansów, które zajmuje się przydzielaniem licencji na zakłady wzajemne w Polsce.

Rejestracja z kodem promocyjnym Bwin

Każdy bukmacher w celu przyznania bonusów wymaga od graczy rejestracji konta. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Aby wykorzystanie kodu promocyjnego Bwin było możliwe, konieczne będzie odwiedzenie oficjalnej witryny bukmachera lub kliknięcia jednego z banerów na naszej stronie. W niedalekiej przyszłości, gdy Bwin kod promocyjny będzie dostępny, rejestracja z naszych re-flinków pozwoli uzyskać atrakcyjniejszy pakiet powitalny w postaci większej kwoty lub prostszych warunków obrotu.

Wracając jednak do samej rejestracji Bwin, najprawdopodobniej nie będzie ona znacząco różnić się od tego, co znamy z serwisów z rankingu bukmacherów. Tradycyjnie, bukmacher w formularzu rejestracyjnym poprosi nas o podanie takich danych jak:

 • adres e-mail
 • hasło do logowania
 • imię i nazwisko
 • numer telefonu
 • kod promocyjny Bwin

Standardem wśród firm jest także szybka rejestracja. W związku z tym po wypełnieniu podstawowych danych będziemy mogli korzystać z pełnej oferty i bonusów, ale zablokowane będą wypłaty na konto bankowe, a limit depozytów wynosić będzie od 5000 do 8000 zł. 

Pełna rejestracja

W celu wypłaty środków każdy gracz w ciągu 30 dni będzie zobowiązany do dokończenia pełnej rejestracji. W tym celu potrzebne będą:

 • zdjęcie dokumentu tożsamości
 • adres zamieszkania
 • numer PESEL
 • źródło dochodu
 • numer rachunku bankowego

Na razie nie wiemy, czy Bwin będzie korzystać z nowoczesnej metody rejestracji przez bankowość elektroniczną, tak jak pozwala na to między innymi Fortuna czy Totalbet. Mając jednak świadomość, że zagraniczne firmy zazwyczaj są lepiej przygotowane technologicznie od polskich firm, należy mieć przypuszczenia, że funkcja mojeID pojawi się w jednej z opcji zakładania konta.

Bwin kod promocyjny bonus na start

Bwin prowadzi działalność w wielu krajach, oferując użytkownikom ciekawe bonusy na start oraz promocje okazjonalne. Niebawem firma wystartuje również w naszym kraju, jednak nie wiadomo, czy przeniesie swoje promocje w skali jeden do jednego na nasze "podwórko". Na ten moment bukmacher Bwin dla swoich zagranicznych klientów oferuje bonus powitalny o wartości 100% do 100 €. Środki przyznawane są w postaci freebetu. Bonus Bwin dostępny jest przy minimalnym depozycie 10 € i należy go wykorzystać w ciągu 30 dni.

Sto euro przy obecnym kursie złotego daje około 470 PLN bonusu. Nie jest to kwota, która zwalałaby z nóg, jednak należy pamiętać, że najistotniejszą kwestią są warunki obrotu. Co z tego, że inne firmy bukmacherskie dają kilkakrotnie większe pakiety powitalne, jeśli wymagają one często trzy lub nawet czterokrotnego obrotu. Bwin wracając na polski rynek, musi z pewnością prześledzić ofertę u konkurentów i wprowadzić bonus na start odpowiadający oczekiwaniom graczy.

Kod promocyjny Bwin - bonus bez depozytu

Jednym z tych bonusów, do którego nowi gracze garną jak przysłowiowy lep do muchy, jest bonus bez depozytu. Dlaczego tak się dzieje i czemu wszyscy liczą, że Bwin bonus bez depozytu będzie dostępny, gdy firma na nowo wystartuje na polskim rynku? Nie ma obecnie lepszej promocji na wzięcie graczy pod swoje skrzydła. Ma to związek przede wszystkim, z tym że otrzymując darmowe środki od bukmachera, dostajemy opcję przetestowania oferty i możliwość postawienia zakładu bez angażowania swoich pieniędzy.

Pod względem opłacalności zdecydowanie jednak ten rodzaj promocji jest najmniej opłacalny dla samego bukmachera, gdyż musi on wykładać z własnej kieszeni kilkadziesiąt złotych na każdego nowo zarejestrowanego gracza. Na bonus bez depozytu mogą sobie pozwolić wyłącznie firmy z dużym kapitałem, które działają na rynku od dłuższego czasu.

Czy Bwin zdecyduje się na bonus bez depozytu? Wszyscy liczą, że tak, ale to pozostaje tylko w geście osób zarządzających firmą.

Freebet Bwin

Bonus Bwin do 100 € obowiązuje w krajach, gdzie bukmacher działa już od dłuższego czasu. Jednak co kraj to obyczaj i można być niemal pewnym, że po wystartowaniu strony w Polsce, promocja będzie bardziej dostosowana na nasz rynek. W przypadku, gdy nowy operator zdecyduje się udostępnić freebet, kod promocyjny Bwin może pozwolić na jego aktywację, bądź zwiększenie jego wartości o kilka, a nawet kilkadziesiąt złotych. Niewykluczone, że Bwin pójdzie śladami jednego z dwóch największych operatorów zakładów sportowych w Polsce i wprowadzi taki rodzaj promocji.

Cashback Bwin

Cashback lub inaczej zakład bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich. Nic dziwnego - gracz dokonuje pierwszego depozytu, obstawia kupon, a w razie porażki bukmacher zwraca mu w zależności od warunków 50% lub 100% stawki. Taki rodzaj promocji pozwala na podjęcie większego ryzyka, mając świadomość, że jeśli spotkania na kuponie nie pójdą po naszej myśli, tak naprawdę nic nie tracimy, a możemy zyskać bardzo wiele.

Patrząc jednak na trendy i politykę Bwin za granicą, wszystko wskazuje na to, że kod promocyjny Bwin może niebawem odblokowywać taki rodzaj bonusu. Gracze byliby z pewnością usatysfakcjonowani, jeśli firma pokusiłaby się o cashback z prawdziwego zdarzenia, który zwracałby środki na konto główne bez konieczności obrotu. Na razie na tak dogodne warunki zdecydowała się tylko Fortuna oraz Fuksiarz. Liczymy, że Bwin kod promocyjny również pozwoli uzyskać taką formę cashbacku.

Bonus od depozytu Bwin

Klasyka gatunku, czyli bonus od depozytu to nic innego jak podwojenie, a nawet potrojenie wpłacanych środków. Do niedawna była to promocja, którą mogliśmy zauważyć u niemal wszystkich bukmacherów w Polsce. Na ten moment numerem jeden jest jednak cashback lub inaczej zakład bez ryzyka. Nie oznacza to jednak, że Bwin nie wprowadzi bonusu od pierwszego, drugiego lub trzeciego depozytu. Można przecież mieć kilka rodzajów promocji, aby uatrakcyjnić całościowy pakiet powitalny i wkupić się w łaski bardziej wybrednych graczy.

Jakie kwoty wchodziłyby w grę w przypadku tej promocji? Cóż.... Można jedynie gdybać, ale pewnie niebawem się o tym przekonamy, gdy Bwin wystartuje na dobre ze swoją ofertą. Patrząc jednak na konkurencję, wartość bonusu od depozytu w Bwin powinna wynosić między 300 a 1000 PLN. Do przemyślenia jest także kwestia obrotu. Naszym zdaniem lepiej jest udostępnić mniejszy bonus, ale z przystępnymi warunkami na jego wypłatę, niż gigantyczny, który w praktyce wymaga sporo wysiłku i przede wszystkim czystego "farta" do obstawianych zdarzeń.

Bwin kod promocyjny - promocje dla stałych graczy

Powyżej opisaliśmy kilka rodzajów promocji, które mogą pojawić się na start bukmachera. Co jednak w przypadku, gdy wykorzystamy wszystkie przyznane bonusy z kodem promocyjnym Bwin? Na taką okoliczność firma z pewnością przygotuje szereg innych promocji. Nie wolno przecież zapominać o stałych klientach, tym bardziej tak renomowanemu operatorowi zakładów sportowych.

Poza bonusami powitalnymi w ofercie powinny się znaleźć także okazjonalne i stałe bonusy Bwin. Na co możemy liczyć?

 • Gra bez podatku
  W Polsce od każdego zakładu potrącany jest 12-procentowy podatek, który finalnie zmniejsza naszą końcową wygraną z kuponu. Jeśli bukmacher Bwin proponuje grę bez podatku, oznacza to, że sam pokrywa koszty z nim związane. Typer zyskuje szanse na większe wygrane, przy takich samych kursach
 • Powiększone kursy
  Coraz częściej firmy decydują się na powiększanie kursów na konkretne zdarzenia np. mecz Realu z Barceloną. Daje to okazję do obstawienia zakładu po kursie wyższym od konkurencji
 • Premia za kupony AKO
  Nie ma już chyba bukmachera, który nie zapewnia dodatkowych wygranych za trafienie większej ilości zdarzeń na kuponie wielokrotnym. Im więcej zdarzeń, tym o większy procent wzrastają wygrane, przy jednoczesnym zwiększeniu ryzyka na porażkę
 • Programy lojalnościowe
  Najbardziej aktywni gracze mogą liczyć na zaproszenie np. do klubu VIP, który gwarantuje wyjątkowe bonusy, nagrody rzeczowe lub nawet bilety na wydarzenia sportowe
 • Bonus w aplikacji
  Gracze, którzy pobiorą aplikację, wpłacą depozyt i zagrają kupon zyskają darmowy zakład do wykorzystania w dowolny sposób