Meczem rozpoczynającym 2. kolejkę spotkań grupowych na Euro 2024 będzie pojedynek Chorwacji z Albanią. Obie drużyny przegrały swój pierwszy mecz i kolejna porażka może oznaczać odpadnięcie już w fazie grupowej.

Chorwacja - Albania gdzie oglądać?

W meczu inaugurującym grupę B Chorwacja zmierzyła się z Hiszpanią. Dość nieoczekiwanie La Furja Roja nie pozostawiła Chorwatom żadnych złudzeń i pokonała ich aż 3:0. Mimo to, najlepsi bukmacherzy wskazują, że reprezentacja Chorwacji jest zdecydowanym faworytem starcia z Albanią i to ona powinna zgarnąć trzy punkty.

Data i godzina19.06.2024 - 15:00
TransmisjaTVP 1, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Chorwacji1.45
Kurs na zwycięstwo Albanii7,75
MiejsceVolksparkstadion (Hamburg)

Nasi redakcyjni koledzy przygotowali typy na mecz Chorwacja - Albania, polecam zajrzeć jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Spotkanie tych drużyn transmitowane będzie w TVP 1 i TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Chorwacja - Albania?

Reprezentacja Albanii zaprezentowała się bardzo solidnie przed kilkoma dniami w starciu z reprezentacją Włoch. Albania szybko objęła prowadzenie, którego jednak nie potrafiła dowieźć nawet do końca pierwszej połowy. Mecz z Włochami pokazał, że Albania może napsuć krwi nawet najlepszym drużynom tego turnieju. Początek meczu Chorwacja - Albania już w środę 19 czerwca o 15:00.

Chorwacja - Albania gdzie oglądać za darmo?

Mecz Chorwacji z Albanią na Euro 2024 będzie pierwszym w historii meczem bezpośrednim tych zespołów. Przegrany tego spotkania najprawdopodobniej swoją przygodę z mistrzostwami zakończy już w fazie grupowej, dlatego te spotkanie jest niezwykle ważne dla obu drużyn. Mecz Chorwacja - Albania będzie można obejrzeć za darmo w aplikacji TVP Sport i na ich stronie internetowej w zakładce "transmisje".