Pierwszym meczem drugiej kolejki spotkań w grupie A na Euro 2024 będzie pojedynek Szkocji z Szwajcarią. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Szwajcarzy mogą zapewnić sobie już awans do fazy pucharowej, a Szkoci odpaść z turnieju.

Szkocja - Szwajcaria gdzie oglądać?

Reprezentacja Szkocji w meczu otwarcia Euro zmierzyła się z Niemcami. Dość niespodziewanie mecz okazał się bardzo jednostronny i Niemcy pokonały Wyspiarzy aż 5:1. Szwajcaria po dobrym meczu pokonała 3:1 Węgrów i to ona jest wskazywana przez najlepszych bukmacherów na faworyta tego spotkania.

Data i godzina19.06.2024 - 21:00
TransmisjaTVP 1, TVP Sport
Kurs na zwycięstwo Szkocji4.50
Kurs na zwycięstwo Szwajcarii1.85
MiejsceRheinEnergieStadion (Kolonia)

Szkoci w przypadku porażki z reprezentacją Szwajcarii zachowają już tylko matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej, dlatego mecz z Szwajcarią to dla nich być albo nie być na Euro 2024. Spotkanie Szkocji z Szwajcarią transmitowane będzie w TVP 1 i TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Szkocja - Szwajcaria?

Kurs na zwycięstwo Szwajcarii jest dość wysoki i przekonujący, jeśli jednak taki typ was nie satysfakcjonuje, to nasi redaktorzy przygotowali swoje typy na mecz Szkocja - Szwajcaria. Spotkanie tych drużyn zaplanowano na środę 19 czerwca, początek o godzinie 21:00.

Szkocja - Szwajcaria gdzie oglądać za darmo?

Choć Szkocja i Szwajcaria w historii mierzyły się wielokrotnie, to ostatni mecz tych drużyn odbył się w 2006 roku. Wówczas górą była Szwajcaria, która wygrała 3:1. Gdyby taki wynik padł w dzisiejszym spotkaniu, to Szwajcaria mogłaby już świętować awans do fazy pucharowej. Mecz Szkocja - Szwajcaria będzie transmitowany za darmo w aplikacji TVP Sport i na ich stronie internetowej.