Bonusy Bukmacherskie 2024

AKTYWNE

Szukasz najlepszych bonusów bukmacherskich w 2024 roku? Jeśli tak, to świetnie, ponieważ właśnie tutaj znajdziesz wszystkie najbardziej atrakcyjne bonusy powitalne dla graczy online. Analizujemy wszystkie najlepsze oferty zarówno od uznanych, jak i nowych bukmacherów internetowych, więc wystarczy, że dodasz nas do zakładek i będziesz wracać za każdym razem, gdy będziesz chciał być na bieżąco z aktualnymi promocjami. Nasza lista jest stale aktualizowana i wypełniona promocjami oraz kodami promocyjnymi, które oferują najwyższe pakiety.

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2024

Jak zapewne wiesz, przy ocenie najlepszych bonusów bukmacherskich w Polsce na rok 2024 należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Omówimy je tutaj, abyś mógł podjąć lepsze i bardziej świadome decyzje, gdzie założyć konto. Wyjaśnimy również pozostałe bonusy w różnych kategoriach.

Bonusy bukmacherskie - zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka polega na tym, że jeśli Twój zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot tej samej kwoty na konto depozytowe lub w formie freebetu, który wymaga obrotu. W przypadku trafionego pierwszego zakładu w historii konta, cała wypłata należy do Ciebie, a promocja bukmacherska "zakład bez ryzyka" się anuluje. Kto posiada najlepszy bonus bukmacherski w postaci cashbacku?

Fortuna ponownie zyskała w naszych oczach, jeśli chodzi o ten rodzaj bonusu powitalnego. Nie dość, że przegrana nie oznacza utraty środków, to dodatkowo zwrócone pieniądze wraz z podatkiem nie wymagają żadnego obrotu! W Fortunie mamy aż trzy zakłady bez ryzyka. Pierwszy na kwotę 100 PLN otrzymuje się zaraz po założeniu konta z kodem promocyjnym fortuna. Drugi 200 PLN zostanie przyznany po 3 dniach. Ostatni i zarazem najwyższy zakład bez ryzyka w wysokości 300 PLN Fortuna przyznaje po 6 dniach od rejestracji.

Bukmacher

Zakład bez ryzykaObrót
Fortuna600 PLN

Brak

Superbet

3500 PLN2x, SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
Betclic200 PLN

1x, SOLO lub AKO z kursem min. 2.14

ComeOn

200 PLNBrak
STS100 PLN

Brak

Powyżej w tabeli przedstawiliśmy naszym zdaniem pięć najlepszych bonusów bukmacherskich z zakładem bez ryzyka. Najwyższy posiada Superbet, który zwraca 100% przegranych zakładów do kwoty 3500 PLN, jeśli pierwszy tydzień od rejestracji zakończymy na minusie.

Warto pochwalić też ComeOn - nowego bukmachera na polskim rynku. Przygotował on w ramach bonusu powitalnego zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN bez obrotu! Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i postawić dowolny zakład. W przypadku porażki stawka bez podatku wraca na konto depozytowe.

Bonus powitalny od depozytu

Bonusy bukmacherskie od wpłat to stały element oferty promocyjnej bukmacherów. Zazwyczaj operator nagradza podwojenie pierwszego depozytu, ale nierzadko w grę wchodzi również drugi, trzeci i kolejne depozytu. Przy wyborze bukmachera z bonusem od wpłaty wzięliśmy pod uwagę kwotę bonusu, czy jest to bonus 100%, czy 50%, obrót oraz minimalną kwotę uprawniającą do aktywowania bonusu.

Bukmacher

Bonus od depozytu
Superbet

200 PLN

Betfan

300 PLN
ETOTO

2000 PLN

forBET

2050 PLN
STS

1500 PLN

I tym oto sposobem według naszych obserwacji wynika, że najlepszy bonus od wpłaty posiada Superbet. Może pod względem kwoty nie jest to topowy wybór, ale już pod względem warunków obrotu z pewnością. W Superbet do obrotu wliczają się zarówno zakłady wygrane, jak i przegrane. Ponadto w trakcie obrotu możesz korzystać ze środków depozytowych oraz bonusowych.

Bardzo dobrze prezentuje się także bonus od wpłaty w Betfan. To, co go wyróżnia wśród innych firm, to potrojenie wpłaty do 300 PLN. Inwestując zaledwie 150 PLN, gracz dostaje 300 PLN, co razem daje 450 PLN na grę.

Poziom w tej kategorii trzyma także jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce, czyli STS. Po założeniu konta z kodem promocyjnym STS każda z Twoich trzech kolejnych wpłat będzie powiększona:

 • Pierwsza wpłata - 100% do 300 PLN
 • Druga wpłata - 50% do 500 PLN
 • Trzecia wpłata - 50% do 700 PLN

Najlepszy bonus z freebetem

Coraz więcej firm bukmacherskich wprowadza do swojej oferty bonus powitalny w postaci freebetu. Jeśli prześledzimy ranking bukmacherów, to praktycznie każdy serwis posiada freebet od wpłaty, w aplikacji mobilnej lub jako cashback.

Jeśli szukasz wysokiego freebetu z dogodnymi warunkami, to zdecydowanie na pierwszym miejscu plasuje się Betcris. Freebet otrzymujesz za każdy z trzech depozytów (min. 50 PLN) oraz postawiony kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. selekcji min. 1.30). Dwa pierwsze freebety są cashbackami, czyli otrzymasz je tylko, jeśli kupony okażą się nietrafione. Trzeci freebet zgarniesz w przypadku wygranego albo przegranego zakładu.

BukmacherFreebet
Betcris1400 PLN
PZBuk250 PLN
Betx460 PLN
Goplusbet100 PLN
Fortuna10 PLN

Darmowy bonus bukmacherski czeka również na graczy PZBuk. Kwota freebetu jest zależna od wpłaty oraz stawki pierwszego zakładu. Maksymalnie można otrzymać 250 PLN we freebecie. Wystarczy założyć konto z kodem bonusowym PZBuk, wpłacić min. 250 PLN i postawić zakład AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 3.00. Przyznany freebet należy przeznaczyć na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.00.

Fortuna w tej kategorii odstaje od konkurencji pod względem kwoty, ale zyskuje przewagę w warunkach. Podobnie jak pozostałe promocje bukmacherskie tego operatora, tak i freebet od 1. depozytu nie wymaga obrotu!

Bukmacher bonusy z boostem kursowym

Bonusy bukmacherskie z boostem kursowym obecnie stały się najlepszą metodą na podreperowanie swojego kapitału na grę. Na czym dokładnie polega tej rodzaj promocji u bukmachera? Najlepiej przedstawić to na konkretnym przykładzie. Chcemy postawić wygraną Realu Madryt w starciu z FC Barceloną. Podstawowy kurs na to zdarzenie wynosi 2.50. Bukmacher, wiedząc że mecz ten będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wprowadza boost kursowy 300.00. I tym o to sposobem stawiając na wygraną Realu 2 zł, możemy wygrać aż 600 PLN.

Bukmacher

Boosty kursowe

Superbet

100.00 - 300.00

STS

200.00 - 400.00

ETOTO

200.00 - 300.00

Najwyższe i najlepsze boosty kursowe zapewnia Superbet. U tego bukmachera nowi i stali gracze mogą otrzymać bonus w formie kursu od 100.00 do 300.00 praktycznie co kilka dni. Maksymalna stawka kuponu wynosi 2 PLN, a minimalna wpłata aktywująca bonus to 50 PLN.

Z dużą częstotliwością boosty kursowe pojawiają się także w STS-ie. Bukmacher wrzuca boosty na najważniejsze wydarzenia sportowe. Zasady boostów kursowych to spora przewaga STS nad innymi bukmacherami. Stawiając kupon z boostem nie dość, że możemy sporo wygrać za minimalną stawkę, to w dodatku w przypadku porażki uruchamia się zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu

Omawianie bonusów bukmacherskich zaczynamy od bonusów bez depozytów, które cieszą się największą popularnością. Wszystko za sprawą gwarancji otrzymania środków na grę bez konieczności angażowania własnych środków. Jaki bukmacher posiada najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu?

Bezsprzecznie numerem jeden jest Fortuna. Bukmacher dla nowych graczy oferuje darmowe 20 PLN. Wystarczy założyć konto przez naszą stronę i w ciągu 7 dni zaakceptować bonus i w ciągu 28 dni dokonać weryfikacji konta. Następnie po rejestracji do Twojego konta zostanie przydzielone 20 PLN w formie 2 800 punktów FKP. Aby wykorzystać bonus, należy podczas obstawiania kuponu zaznaczyć płatność punktami.

Największym atutem Fortuny jest brak konieczności obrotu wygraną. Tę od razu wypłacasz na konto bankowe lub zachowujesz i grasz dalej. Co więcej, wygrana nie jest pomniejszona o kwotę bonusu, jak ma to miejsce w przypadku innych bukmacherów.

Bonusy bukmacherskie w aplikacji

Dominującym trendem w branży bukmacherskiej stały się zakłady online w smartfonach. Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby opracowywać najnowocześniejsze aplikacje i oferować różnorodne bonusy w zakładach mobilnych. Cześć graczy nadal jednak pozostaje wobec nich sceptyczna. Ile różnych bonusów bukmacherskich jest dostępnych w aplikacji? Czy mają normalne wymagania dotyczące ich wykorzystania? Jaki jest najlepszy bonus w aplikacji?

Bukmacher

Bonus w aplikacji

Fuksiarz

50 PLN

ETOTO

242 PLN
Superbet

20 PLN

Fuksiarz - najlepszy bonus na aplikację

Wśród bonusów bukmacherskich w aplikacji Fuksiarz wyłania się w roli lidera. Firma, której twarzą jest Krzysztof Stanowski, ma najlepszy freebet na rynku, biorąc pod uwagę kwotę oraz warunki obrotu. Otrzymanie bonusu w aplikacji wymaga jedynie zagrania w apce kuponu za co najmniej 25 PLN.

Freebet jest ważny przez 72 godziny od otrzymania. Należy go wykorzystać na kupon AKO z kursem każdego zdarzenia min. 1.40. Wygranej z freebetu nie trzeba obracać, ale wypłacana jest na jako zysk z kuponu (wygrana minus stawka).

ETOTO - najwyższy bonus na aplikację

Królem polskiej branży zakładów wzajemnych w kategorii bonusy bukmacherskie w aplikacji jest ETOTO. Bukmacher gwarantuje 242 PLN w swoim bonusie powitalnym:

 • Freebet 20 PLN w aplikacji od 1. depozytu - dostepny po pierwszej wpłacie na min. 50 PLN. Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni na dowolny kupon
 • Freebet 222 w aplikacji od 3. depozytu - dostępny po dokonaniu trzeciej wpłaty o wartości 2400 PLN. Bonus należy wykorzystać w ciągu 7 dni w aplikacji na dowolny kupon

Superbet - najłatwiejszy bonus na aplikację

Jeśli chodzi o najłatwiejszy do wykorzystania bonus bukmacherski w aplikacji, kolejny raz w czołówce pojawia się marka Superbet. Wystarczy założyć konto, wpisując kod promocyjny Superbet i zaznaczyć zgody marketingowe, a następnie wpłacić co najmniej 20 PLN.

Po wpłacie w ciągu 7 dni należy pobrać aplikację ze strony bukmachera lub z App Store. Po 72 godzinach od zalogowania Superbet przyzna freebet o wartości 20 PLN. Termin akceptacji bonusu to 7 dni, a termin wykorzystania 10 dni.

Superbet nie narzuca zasad co do rodzaju kuponu, kursu całkowitego oraz kursu pojedynczego zdarzenia. Za freebet grasz, co chcesz, a wygraną wypłacasz bezpośrednio na konto bankowe lub zostawiasz na dalsze obstawianie.

Największe bonusy powitalne

Graczy z dużym kapitałem z pewnością zainteresują największe bonusy powitalne, Od lat w tej klasyfikacji przoduje TOTALbet. Bukmacher na start daje aż 5040 PLN: bonus od wpłaty 100% do 5000 PLN oraz trzy bonusy bez depozytu na łączną kwotę 40 PLN.

Na drugim miejscu uplasował się Superbet z bonusem opiewającym na 3754 PLN. Co więcej, jeśli włączymy w to boosty kursowe, to kwota ta wzrasta do ponad 4000 PLN! W skład bonusu powitalnego w Superbet wchodzą: cashback 100% do 3500 PLN, bonus od 1. depozytu 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN oraz freebet 20 PLN w aplikacji.

TOP 5 najwyższych bonusów bukmacherskich:

 • TOTALbet 5040 PLN
 • Superbet 3754 PLN
 • forBET 3050 PLN
 • ETOTO 2242 PLN
 • LVBET 2135 PLN

Promocje bukmacherskie na start

Powyżej opisaliśmy najczęściej oferowane bonusy bukmacherskie. Czasami jednak operatorzy decydują się na odejście od reguły i zaimplementowanie czegoś nowego, innowacyjnego, aby się wyróżnić. Wybraliśmy dla Was najlepsze promocje bukmacherskie w danej kategorii oraz porównaliśmy je z innymi bukmacherami.

Bonusy powitalne na grę bez podatku

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce są zobowiązani odprowadzać 12% podatek od stawki każdego zakładu. Podatek jest pobierany ze środków graczy. Część z operatorów zakładów wzajemnych bierze jednak na siebie ten obowiązek. Dzięki temu typerzy zyskują o 14% wyższe wygrane z typowanych kuponów. Poniżej opisujemy aktualnie najlepszych bukmacherów bez podatku na polskim rynku.

TOTALbet - najlepsza gra bez podatku

Promocja bukmacherska na grę bez w TOTALbet to bez wątpienia numer 1 w Polsce. Jako jeden z trzech bukmacherów daje możliwość zwiększenia wygranej o 14% przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu! Oto najważniejsze informacje:

 • Całodobowa gra bez podatku na zakłady przedmeczowe, na żywo oraz gry karciane
 • W promocji biorą udział min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30 każde
 • Nie ma wymagań dotyczących stawki minimalnej
 • Z promocji wyłączone są sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz zakłady specjalne

Ogromnym plusem tej oferty jest możliwość uniknięcia podatku na zakładach SOLO lub DOUBLE. Wystarczy obstawić minimum 3 wygrane kupony, a pokrycie podatku obejmie wyłącznie kupon z najniższą wygraną.

Goplusbet

Drugim bukmacherem z bonusem bukmacherskim na grę bez podatku w systemie całodobowym przez 7 dni w tygodniu jest GO+Bet. Promocję skierowano do fanów sportów wirtualnych. Naszym zdaniem jest to najprostsza i najlepsza pod względem warunków tego typu promocja wśród polskich bukmacherów.

Najważniejsze informacje:

 • W promocji biorą udział zakłady z oferty na sporty wirtualne
 • Brak wymogów dotyczących kursu za poj. zdarzenie
 • Brak wymogów dotyczących kursu całkowitego
 • Zakład musi zostać rozliczony jako wygrany

LVBET

Bonus powitalny w LVBET oferuje +14% do wygranej z kuponu. Promocja trwa przez 33 dni od rejestracji konta. Wystarczy stawiać zakłady przedmeczowe lub/i live ze środków własnych z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 2.40. Z promocji wyłączone są zakłady zamknięte funkcją cash-out, zakłady na sporty wirtualne, zakłady na gry karciane, zakłady z ofert Player Bets i MultiSingiel.

forBET

Drugim bukmacherem, który po założeniu konta oferuje grę bez podatku jest forBET. Promocja możliwa jest przez 30 dni i uwzględnia zakłady postawione za własne środki.

Szczegóły:

 • W promocji biorą udział kupony z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.30
 • Liczą się kupony przedmeczowe, live oraz sporty wirtualne
 • Do promocji nie wliczają się kupony systemowe, zakłady długoterminowe i specjalne, z ofert Combo Expert, BetArchitekt oraz gry karciane

Superbet

Promocję bukmacherską na grę bez podatku znajdziemy również w Superbet. Dotyczy ona wyłącznie sportów wirtualnych Golden Race. Przy postawionych minimum 3 zdarzeniach bukmacher zwiększa wygrane o 14%. Jeśli chcesz uzyskać większy profit, możesz to zrobić, dodając kolejne zdarzenia. Maksymalny bonus (+40) dostępny jest przy 10 selekcjach. Innym sposobem na grę bez podatku jest skorzystanie z bonusu bukmacherskiego na zakłady AKO, o którym przeczytasz w dalszej części.

bonus bukmacherski superbet na grę bez podatku

Betcris

Świetnym bonusem bukmacherskim na grę bez podatku może pochwalić się bukmacher Betcris. Promocja nieco różni się od tych wyżej wymienionych.

Jak grać bez podatku?

 • Graj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs poj. selekcji to 1.50
 • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz równowartość zapłaconego podatku od stawki w postaci freebetu

Kwota podatku sumuje się przez cały dzień. Minimalny zwrot to 1 PLN, a maksymalny 50 PLN. Otrzymany freebet należy przeznaczyć na kupon SOLO z kursem min. 1.80 w ciągu 3 dni od jego przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu nie może przekroczyć 1000 PLN. Warto również dodać, że do promocji nie są wliczane zakłady Łańcuch i rozliczone przez cash-out.

Jak działa bonus powitalny?

Kiedy mówimy o bonusach oferowanych przez bukmacherów, zwykle mamy na myśli bonusy powitalne, ponieważ to one są najczęściej reklamowane i przyciągają najwięcej uwagi. Zasada otrzymania bonusu bukmacherskiego jest prosta. Przede wszystkim użytkownik musi zarejestrować się u bukmachera i podać wszystkie wymagane informacje. Po zakończeniu rejestracji gracz do i rozpocząć obstawianie. To właśnie w tej części warunki dla każdego bukmachera będą się różnić w odniesieniu do tego, co jest wymagane do ubiegania się o bonus powitalny.

Bonus powitalny u bukmachera - jak go zdobyć?

Aby rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem, warto wykorzystać wszelkie możliwości, by zgromadzić jak najwięcej środków na start. Aby tak się stało, należy zapoznać się z ofertą, aby móc odebrać bonus od wszystkich bukmacherów z bonusem na start. Dzięki temu będziemy mogli zgromadzić najlepszy bonus powitalny, wykorzystując wszystkie możliwe źródła zdobycia kapitału na grę.

Poszczególni bukmacherzy mogą wymagać nieco innych działań, aby został przyznany nam bonus powitalny. Można jednak wyróżnić kilka wspólnych czynności, które musimy wykonać przy okazji każdego bonusu powitalnego.

 • Zapoznaj się z regulaminem bonusu powitalnego
 • Zarejestruj konto z kodem promocyjnym
 • Dokonaj depozytu, jeśli jest on wymagany, aby odebrać bonus
 • Zagraj kupon zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie

Jak wykorzystać bonusy dla nowych graczy i gdzie ich szukać?

Bonusy dla nowych graczy mają za zadanie przyciągnąć klientów do danego bukmachera i zatrzymać go jak najdłużej. Jednak większość z nich daleko wykracza poza swoje funkcje marketingowe, przynosząc typerom realne korzyści. Bieżące informacje można śledzić w serwisach internetowych poszczególnych bukmacherów. Dużo efektywniejszym sposobem będzie jednak zapoznanie się z informacjami i śledzenie aktualnych promocji na Zawód Typer, gdzie w jednym miejscu gracze zyskują dostęp do pełnej bazy wiedzy o ofercie każdego bukmachera.

Bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka

Bukmacherzy często witają nowych użytkowników zakładem bez ryzyka. Ten typ bonusu przyznaje pewien pułap kwotowy stanowiący bufor bezpieczeństwa dla graczy i gwarantujący zwrot środków w przypadku ewentualnej porażki. Zakład bez ryzyka jako bonus na start niekiedy także podlega warunkom obrotu. Cashback daje szansę na spokojne obstawianie, bez obawy o utratę własnych środków.

Bonus powitalny od wpłaty na depozyt

Niemal każdy bukmacher proponuje graczom bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Są to dodatkowe środki, którymi można dysponować na zawieranie zakładów. Aby móc je wypłacić, należy jednak spełnić warunki obrotu po określonym kursie minimalnym. Bonus na start od depozytu przyznaje określony procent dodatkowych środków, w zależności od wysokości wpłaty. Większość firm dodatkowo zabezpiecza się ustaleniem kwoty maksymalnej.

Nie należy traktować bonusu od wpłaty na depozyt jako darmowych pieniędzy. Są to jednak fundusze, które znacznie zwiększają procentowe szanse na sukces podczas obstawiania.

Bonus powitalny jako gra bez podatku

Gra bez podatku występuje pod postacią promocji zwiększającej wygrane o mnożnik 1.14. Pokrywa to stratę z obciążenia podatkowego podczas zawierania kuponu. Niektórzy bukmacherzy grę bez podatku oferują jako bonusy dla nowych graczy, stosując ograniczenia czasowe. W niektórych przypadkach zwiększenie wygranych o podatek obowiązuje przez 30 dni, lecz u innych bukmacherów ten bonus na start kończy się zazwyczaj po dwóch tygodniach od założenia konta.

Bukmacher bonus powitalny – na co zwrócić uwagę, wybierając promocję na start?

Darmowy bonus na start, nazywany również bonusem za rejestrację to promocja, którą aktualnie oferuje niemal każdy bukmacher. Szeroki wybór różnorodnych bonusów oferowanych przez bukmacherów sprawia, że niełatwo jest wybrać ofertę dla siebie. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając najlepszy bonus bukmacherski?

 • Legalność promocji - przede wszystkim ważne jest, aby oferujący zakład bez ryzyka czy też bonus bez depozytu bukmacher działał w pełni legalnie. W jaki sposób to sprawdzić? Legalny bukmacher to firma, która posiada specjalne zezwolenie na działalność wydane przez Ministerstwo Finansów. Aktualną listę tych podmiotów można znaleźć na rządowych stronach internetowych.
 • Procent bonusu od wpłaty - porównując konkretne bonusy, warto zwrócić uwagę na procent bonusu od wpłaty, jaki można otrzymać, a także na kwotę, do której ów procent obowiązuje. Przykładowo, 100% od pierwszej wpłaty do wysokości 400 zł oznacza, że wpłacając 200 zł, uzyskasz dodatkowo taką samą sumę. Jednak w przypadku wpłaty 500 zł, otrzymasz 400 zł. Najlepszy bonus powitalny niekoniecznie będzie więc do najwyższej kwoty, lecz z najwyższym procentem otrzymywanej za nasz wkład.
 • Minimalne kursy zdarzeń w promocji - istotne są również minimalne kursy pojedynczych zdarzeń na kuponie, choć nie muszą one występować w każdej promocji. Często jednak wytyczne promocji określają, że przynajmniej jedno zdarzenie musi posiadać kurs w określonej wysokości minimalnej.
 • Ilość zdarzeń na kuponie promocyjnym - kolejnym elementem, na który warto spojrzeć, wybierając bonus, jest liczba zdarzeń na kuponie. W przypadku większości bonusów na start, do obrotu zaliczane są zarówno kupony AKO, jak i pojedyncze. Niektóre promocje wymagają jednak do zaliczenia obrotu tylko kuponów wielokrotnych, np. z minimum 3 zdarzeniami.
 • Wymagany obrót bonusu - ważne jest też sprawdzenie, czy do spełnienia warunków promocji wymagany będzie obrót, a jeśli tak, to w jakiej wysokości. Popularnym rodzajem bonusu startowego jest taki, w którym należy wykonać określoną liczbę obrotów, aby wypłacić wygraną kwotę. Jak to wygląda w praktyce? W przypadku konieczności 3-krotnego obrotu, wpłacając 150 zł i chcąc otrzymać taką samą sumę, należy postawić zakłady w łącznej wysokości 450 zł (3 x 150 zł).
 • Termin promocji - bardzo ważną kwestią jest też maksymalny czas realizacji wymogów danej promocji, czyli okres, w którym bukmacher z bonusem wymusza na nas, by w pewnym terminie spełnić wymagania obrotu bonusem. Zazwyczaj okres ten wynosi 30 dni, choć zdarzają się również promocje bukmacherskie z dwumiesięcznym, czy nawet półrocznym czasem realizacji.

Jeśli masz wątpliwości, jaki bonus za rejestrację wybrać, sprawdź również nasze poradniki. Na stronie zamieszczamy cenne informacje na temat polecanych bukmacherów i ich ofert. Poza bonusami na start warto skorzystać też z Typów Dnia.

Bukmacherzy promocje - przegląd dostępnych ofert

Polski rynek zakładów sportowych staje się coraz bardziej konkurencyjny. Nie można zaprzeczyć, że obstawianie wydarzeń sportowych w Internecie nigdy nie było bardziej ekscytujące i dostępne niż teraz. Bukmacherzy prześcigają się w udoskonalaniu swojej oferty zakładów, ale przede wszystkim bonusów powitalnych. Poniżej znajdziesz przegląd najlepszych promocji bukmacherskich. W wyborze braliśmy pod uwagę sumę bonusów, zasady obrotu oraz liczbę rodzajów promocji.

Bonus powitalny w Superbet

Nasz przegląd najlepszych bonusów powitalnych zaczynamy od Superbet. Nowi gracze mogą liczyć na cztery promocje, w tym najwyższy cashback na rynku oraz dwa freebety.

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 200 PLN - bukmacher podwaja pierwszy depozyt do 200 PLN. Wystarczy wpłacić min. 20 PLN. Wyższa kwota wpłaty nie uprawnia do uzyskania wyższego bonusu. Sam bonus podlega tylko 1-krotnemu obrotowi w ciągu 7 dni na kuponach AKO po kursie min. 1.80
 • Tygodniowy Cashback 100% do 3500 PLN - po pierwszym tygodniu Superbet zwraca graczowi całość przegranych stawek. Maksymalnie jest to 3500 PLN, a bonus wymaga 2-krotnego obrotu na kuponach SOLO, AKO lub systemowych po kursie min. 1.80
 • Freebet 34 PLN za kod - promocja aktywuje się po wpisaniu podczas rejestracji kodu TYPERVIP i potwierdzeniu odebrania freebetu. Następnie należy wpłacić min. 50 PLN. Za freebet trzeba zagrać dowolny kupon z oferty bukmachera
 • Freebet 20 PLN w aplikacji - po dokonaniu pierwszej wpłaty na min. 20 PLN i pobraniu aplikacji bukmacher przyznaje freebet o wartości 20 PLN. Należy go wykorzystać w ciągu 10 dni na dowolny zakład SOLO lub AKO

Jeśli ktoś ceni sobie prostotę, to promocje bukmacherskie w Superbet będą najlepszym wyborem. Przyczepić się można jedynie do kwoty bonusu od depozytu. Konkurencja proponuje zdecydowanie wyższy bonus, ale za to cashback oraz dwa freebety rekompensują cały bonus powitalny.

Bonusy powitalny w Fortunie

Sporo mogą zyskać gracze rejestrujący się w Fortunie. Bukmacher zachęca wysokim zakładem bez ryzyka podzielonym na trzy depozyty, bonusem bez depozytu oraz dwoma freebetami. Wszystko owinięte w hasło "bez obrotu". Tak, Fortuna to jedyny bukmacher w Polsce z bonusami powitalnymi, które po wykorzystaniu można od razu wypłacać na konto bankowe.

 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN - bukmacher przygotował aż trzy zakłady bez ryzyka. Pierwszy (100 PLN) otrzymujesz po rejestracji konta. Drugi (200 PLN) Fortuna przyzna Ci po 72 godzinach od rejestracji. Ostatni (300 PLN) zgarniesz po 144h od założenia konta. Każdy z nich nie wymaga obrotu. To oznacza, że w przypadku porażki otrzymujesz 100% zwrot wraz z podatkiem
 • Bonus bez depozytu 20 PLN - po założeniu i pełnej weryfikacji konta otrzymasz darmowe środki na grę w postaci 2800 punktów FKP. Możesz je wymieniać na darmowe zakłady i nie musisz od razu wykorzystać wszystkich. Wygrane nie podlegają warunkom obrotu, a pieniądze możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsza grę
 • Freebet 10 PLN za 1. wpłatę - po dokonaniu dowolnej pierwszej wpłaty w historii konta otrzymasz freebet 10 PLN w postaci 1400 punktów FKP. Freebet nie podlega warunkom obrotu
 • Bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu - jeśli w dowolnym momencie udostępnisz kupon w "Strefie Kuponów" na stronie bukmachera lub w aplikacji otrzymasz freebet 5 PLN w postaci 700 punktów FKP

Fortunie należą się ogromne brawa za wprowadzenie tak przejrzystego i prostego do obrotu bonusu bukmacherskiego. Wyrzucenie klasycznego bonusu 100% od wpłaty i zamienienie go na trzy cashbacki może się podobać.

Bonus powitalny w Betfan

Bardzo atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy przygotował Betfan. Gracze, którzy założą konta, wpisując kod promocyjny Betfan, otrzymują możliwość skorzystania z bonusu 100% do 300 PLN od pierwszej wpłaty.

 • Bonus 200% do 300 PLN od 1. wpłaty - wpłacając min. 50 PLN Betfan potraja depozyt. Maksymalnie można zyskać 300 PLN przy wpłacie 150 PLN, co razem daje 450 PLN do wykorzystania. Odblokowanie bonusu następuje po obstawieniu zakładów za środki depozytowe. Po aktywacji bonusu przechodzisz do obrotu. Wymagany jest 1-krotn obrót bonusem na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym co najmniej 3.00.

Bonus powitalny w Betfan składa się tylko z jeden promocji. Nie umniejsza to jednak firmie, a wręcz przeciwnie. Jakość ponad ilość trafia w serca użytkowników i Betfan twardo trzyma się tej polityki.

Bonus powitalny w BetX

Bukmacher BetX swój bonus powitalny kieruje do osób nielubiących monotonii. Ciężko się przecież nudzić przy tak bogatej ofercie promocyjnej zawierającej aż 7 bonusów.

 • Bonus 70% do 420 PLN od 1. wpłaty - załóż konto z kodem TYPERVIP, zaznacz zgody marketingowe, wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN i postaw kupon AKO z kursem min. 300 za cały depozyt. Jesli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do 420 PLN (w formie bonusu z mnożnikiem)
 • Freebet 50% do 300 PLN od 2 wpłaty - wpłać drugi depozyt min. 20 PLN. Obróć całą wpłatą jeden raz na dowolnej liczbie kuponów AKO z kursem łącznym min. 3.00 z oferty na żywo. Po rozliczeniu kuponów zostanie przyznany bonus 50% do 300 PLN
 • Cashback 50% do 300 PLN lub 25% do 150 PLN od 3. wpłaty - wpłać trzeci depozyt za min. 20 PLN. Obróć nim jeden raz na kuponach akumulowanych z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00. Umieść na kuponie co najmniej 1 zdarzenie przedmeczowe i co najmniej 1 zdarzenie live. Jeśli wygrasz, otrzymasz dodatkowo bonus 25% do 150 PLN. Jeśli przegrasz, otrzymasz cashback 50% do 300 PLN
 • Freebet 30 PLN za weryfikację i zgody marketingowe - załóż i zweryfikuj konto oraz zaznacz zgody marketingowe. Następnie wpłać min. 10 PLN i obróć tymi środkami na dowolnych zakładach. W zamian otrzymasz darmowe 30 PLN do wykorzystania w ciągu 3 dni na kupon z kursem min. 3.00
 • Freebet 80 PLN za kod TYPERVIP - załóż koniecznie konto z kodem TYPERVIP. Spełnij warunki cashbacku od 3. wpłaty, a otrzymasz freebet 80 PLN z mnożnikiem 2 x 40 do wykorzystania na dowolny kupon AKO z kursem min. 2.00
 • Freebet 50 PLN na E-sport - jeżeli dokonałeś trzech depozytów (min. 20 PLN każdy) i nie stawiałeś do tej pory zakładów z oferty na e-sport, możesz otrzymać freebet w wysokości 50 PLN. Postaw za co najmniej 50 PLN kupon AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde ze zdarzeń musi zawierać zakłady e-sportowe. Kurs kuponu to min. 3.00. W zamian BetX przyzna Ci freebet 50 PLN
 • Freebet 20 PLN w aplikacji - pobierz aplikację, zaloguj się i postaw w niej kupon za min. 10 PLN, a otrzymasz freebet 20 PLN, który możesz wykorzystać w ciągi 3 dni na dowolny kupon z kursem 2.00

Bonus powitalny w Betters

Bonus powitalny w Betters jako jedyny daje możliwość wyboru, z jakiej promocji gracz chce skorzystać. Na start nowi gracze, którzy założą konto z kodem promocyjnym Betters i zweryfikują je, zyskują darmowe środki w wysokości 10 PLN. Na wykorzystanie bonusu jest 72 godziny. Za przyznany bonus bez depozytu należy postawić zakład SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.14. Maksymalna wygrana to 300 PLN.

Bonusy do wyboru:

Po wykorzystaniu freebetu za rejestrację możesz wybrać jeden z trzech bonusów:

 • Cashback 100% do 300 PLN - postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO (bez warunków kursowych). Na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, jak i sportów wirtualnych. Jeśli wygrasz, pieniądze trafią na konto depozytowe. Jeśli przegrasz, otrzymasz w ciągu 24 godzin zwrot 100% do 300 PLN w formie freebetu
 • Freebet 100% do 200 PLN - postaw kupon w ciągu 7 dni od założenia konta (kurs min. 1.80). W zamian otrzymasz 100% postawionej stawki do 200 PLN we freebecie. Przyznany freebet obróć na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • 4x Freebet po 50 PLN każdy - zagraj cztery kupony za min. 50 PLN (kurs min. 1.80). Za każdy otrzymasz freebet o wartości 50 PLN do wykorzystania na kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.14

Z pewnością bonus powitalny w Betters przypadnie do gustu graczom, którzy cenią sobie możliwość wyboru. Betters jako jedyny bukmacher wcielił w życie aż trzy promocje, a każda z nich ma odrębne warunki.

Wady i zalety promocji bukmacherskich

Jako że większość osób zajmujących się typowaniem zakładów robi to nie tylko dla sportowych emocji, ale przede wszystkim po to, żeby zdobyć dodatkowe środki finansowe, darmowy bonus na start to świetny sposób na spełnienie tych celów. Co prawda obecnie na rynku jest wiele ofert i bonusów, które nieco się od siebie różnią. Bonusy na start mają jednak kilka wspólnych cech, które sprawiają, że warto z nich skorzystać.

Plusy bonusów powitalnych:

 • możliwość wygranej niewielkim lub nawet zerowym nakładem finansowym
 • bezpłatny dodatkowy kapitał
 • możliwość przetestowania oferty danego bukmachera
 • łatwe warunki uzyskania bonusu

Zalety bonusów powitalnych:

 • w niektórych przypadkach konieczność wpłaty własnych środków
 • w dużej części konieczność obrotu bonusem
 • określony czas na wykorzystanie bonusu
 • często konieczność weryfikacji konta, aby otrzymać bonus

Na co uważać przy promocjach bukmacherskich?

Promocje u bukmacherów często tylko pozornie wydają się korzystne. Decydując się jednak na skorzystanie z danej oferty, warto dokładnie dowiedzieć się, jakie warunki proponuje bukmacher. Promocje niekiedy obwarowane są licznymi przepisami, które minimalizują szansę na odebranie bonusu.

Żeby uniknąć niepotrzebnego stresu i frustracji, warto wiedzieć, na co uważać przy promocjach bukmacherskich. Pamiętając o kilku aspektach, można w łatwy sposób uchronić się od wybrania niekorzystnej dla nas promocji. Do najważniejszych z nich należą:

 • zapoznanie się z regulaminem
 • sprawdzenie terminu promocji
 • maksymalna kwota przyznanego bonusu
 • wysokość obrotu

Należy pamiętać, że darmowe zakłady bukmacherskie na dłuższą metę nie istnieją. Nawet, jeśli na początku naszej przygody otrzymamy coś bez wkładu własnego, operator będzie liczyć na to, że szybko mu to oddamy.

Jakie bonusy bukmacherskie oferują polskie firmy?

Obecnie na polskim rynku legalnych bukmacherów możemy otrzymać od bukmacherów bonusy, które są do siebie podobne, lecz różnią się pewnymi szczegółami. Każda firma ma swoją własną politykę i wybiera inny kierunek rozwoju pod kątem profitów dla graczy, dlatego warto spróbować gry u różnych operatorów. Aktualnie polskie firmy oferują następujące bonusy bukmacherskie:

 • bonusy powitalne
 • bonusy bez depozytu (freebet)
 • bonusy od wpłaty
 • bonusy w ramach programów lojalnościowych
 • zakład bez ryzyka (cashback)

Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski?

Naszym zdaniem najlepszy bonus bukmacherski posiada Superbet. Pod hasłem "najlepszy" mamy na myśli najbardziej kompletny, najprostszy do wykorzystania i oferujący najkorzystniejsze promocje. Do takich zdecydowanie należy najwyższy cashback 100% do 3500 PLN, który otrzymamy po tygodniowych zmaganiach z obstawianiem. Do tego dochodzi świetny bonus od 1 depozytu. Można przyczepić się do kwoty zaledwie 200 PLN, ale spójrzmy na zasady. Podczas 2-krotnego obrotu liczą się wygrane i przegrane kupony. Dużym plusem jest czas na operację związaną z aktywacją i obrotem bonusu. Najpierw dostajemy aż 14 dni na wpłatę pierwszego depozytu, co aktywuje promocję, a następnie 10 dni na obrót.

Superbet to także najlepszy bonus bukmacherski, jeśli weźmiemy pod uwagę freebety. Pierwszy z nich, czyli freebet 34 PLN dostajemy za założenie konta z kodem TYPERVIP. Sam freebet wymaga wyłącznie 1-krotnego obrotu. To, co wyróżnia freebet na tle innych bukmacherów, to fakt, że jeśli masz środki na koncie depozytowym i aktywny freebet, przy obstawianiu zakładu najpierw zostanie wykorzystany freebet, a dopiero później ewentualne pieniądze z konta depozytowego. Drugi freebet przypada graczom, którzy pobrali apkę i zagrali w niej kupon za min. 20 PLN. Bukmacher to jeden z trzech serwisów z tym rodzajem promocji.

Na koniec warto pochylić się nad bonusami bukmacherskimi dla stałych graczy. Superbet na ten moment nie ma sobie równych. Bukmacher non stop organizuje konkursy, udostępnia boosty kursowe na najważniejsze wydarzenia sportowe, nagradza najaktywniejszych użytkowników, daje opcję gry bez podatku w wielu wariantach. Można tak wymieniać bez końca. Najpopularniejsze bonusy dla zarejestrowanych klientów Superbet to:

 • Super Przewaga
 • Super Game
 • Zakręć Kołem
 • Nocne Granie
 • Bonus Box
 • Super Bonus
 • Super Kursy
 • Super Bets
 • Gry wirtualne bez podatku

Wybór najlepszego bonusu bukmacherskiego

Nie da się jednak jednoznacznie stwierdzić, które bonusy bukmacherskie są najlepsze. Wszystko zależne jest od preferencji danego gracza. Niektórzy wolą bonus za rejestrację bez depozytu, ponieważ nie muszą poświęcać na nie wkładu własnego. Inni z kolei doceniają, gdy bukmacher bonusy wręcza jako dodatek do wpłaty własnej, ponieważ ten z reguły jest dużo więcej wart i możemy zagrać za znacznie wyższą stawkę.

Wybierając najlepszy bonus bukmacherski, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na warunki obrotu. Należy pamiętać, że im mniejszy wymagany obrót, tym łatwiej będzie nam przenieść środki na konto depozytowe. Dodatkowo ważne jest też, by bonusy bukmacherskie nie wymagały wysokiej stawki czy kursu. To może bowiem znacznie utrudnić nam skuteczne typowanie.